Sağlık Bakanlığı'ndan 'yoğun bakım' açıklaması

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, ▫нαтαsιż¢&#9 üyesi tarafından 8 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Sağlık Bakanlığı'ndan 'yoğun bakım' açıklaması hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Sağlık Bakanlığı'ndan 'yoğun bakım' açıklaması

    Sağlık Bakanlığı, bugün bazı basın yayın organlarında yer alan ''Yoğun bakımda yer yok'' başlığıyla yayımlanan haberle ilgili bir açıklama yaptı.

    Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, ''Ramazan Turan'' isimli vatandaşın 27 Mart tarihinde Gebze Fatih Devlet Hastanesi Acil Servisine ateşli silah yaralanması sonucu kafa travması ön tanısı ile başvurduğu belirtildi.

    Açıklamada, hastaneye yaşamsal fonksiyonlarını önemli ölçüde kaybetmiş olarak getirilen yaralının beyin cerrahisi uzmanı tarafından değerlendirilerek hastaya gerekli tedavisinin verildiği ve takibe alındığı ifade edildi.

    Açıklamada, şunlar kaydedildi:

    ''İleri yoğun bakım tedavisi gereken yaralı vatandaş için 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi tarafından uygun sağlık kuruluşları aranmış ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmiştir. Hasta, üniversite hastanesine yatışından 6 saat sonra hayatını kaybetmiştir.''
    8 Nisan 2011
    #1
  2. Sağlık Bakanlığı'ndan 'yoğun bakım' açıklaması Cevapları

soru sor

Sağlık Bakanlığı'ndan 'yoğun bakım' açıklaması