Sağlam Kartal!

İsimli konu WH 'Beşiktaş' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 17 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. Sağlam Kartal! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sakat kalmadı
  Sakatlıklar ve cezalı oyuncular nedeniyle bu sezon bir türlü tam kadro sahaya çıkamayan Kara Kartal’da teknik heyet sonunda rahat bir nefes aldı... Beşiktaş’ta Belediye karşılaşmasında rakibine yaptığı müdahale sonucunda kırmızı kart gören ve dört maç ceza alan Bobo dışında eksik bulunmuyor. Cezası biten ve sakatlıkları geçen Cisse, Baki, İbrahim Kaş gibi oyuncular, Rize’ye karşı forma giyecekler.
  Cisse ön liberoda
  Oyuncularından gelen iyi haber sonucunda yüzü gülen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Çaykur Rizespor maçında ideal kadrosunu sahaya sürecek. Maç eksiği bulunan Serdar Kurtuluş’u yedek bekletmeyi planlayan genç çalıştırıcı, cezası sona eren İbrahim Kaş’ı sağda oynatacak. İbrahim Üzülmez’in yerine ise PAF takımın yıldızı Bülent Uzun’un forma giymesi bekleniyor. Cisse de ön liberoda oynayacak.
  Bobo, Adana’da sahada
  Sakatlığından kurtulan Matias Delgado, serbest oyuncu olarak, takımın ataklarını yönetecek. Nobre ile Holosko da Kartal’ın gol ayakları olacak. Bu arada cezası Bursaspor maçında sona erecek olan Bobo, performansıyla göz kamaştırıyor. Antrenmanlarda özel olarak gol çalışması yapan Bobo’nun çok formda olduğu ve bir an önce forma giymek için sabırsızlandığı bildirildi. Brezilyalı, Bursa maçında sahada olacak.
  17 Nisan 2008
  #1
 2. Sağlam Kartal! Cevapları

soru sor

Sağlam Kartal!