Sağlam: "Allah dualarımızı kabul etti"

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Sağlam: "Allah dualarımızı kabul etti" hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Sağlam: "Allah dualarımızı kabul etti"  Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın babası Yılmaz Sağlam, şampiyon olacaklarını Kasımpaşa maçından sonra hissettiğini belirtirken, "Çok duyguluyum Allah dualarımızı kabul etti" dedi.


  [​IMG] Yılmaz Sağlam, "Çok duyguluyum Allah dualarımızı kabul etti. Kasımpaşa maçının ardından şampiyon olacağımızı hissediyordum. Son maçta Fenerbahçe'nin yaptığı yanlışlara karşılık şampiyon olacağımıza inanmıştık'' diye konuştu.

  Anne Fatma Sağlam da ''Şampiyon olacağımıza yürekten inandık'' dedi. Ertuğrul Sağlam'ın teyzesinin oğlu Osman Sağlam ise ''Ertuğrul'u çok iyi tanırım. Çok güveniyoruz. Şampiyon olacağımıza inanıyorduk. Türk futbolu için Anadolu'da devrim olması gerekiyordu. Bunu yapacak olan kişi Ertuğrul Sağlam'dı. Bunu da başardı, tebrik ediyoruz'' diye konuştu.

  Konuşmaların ardından, aile özel otomobilleri ile Bursa'da yapılacak kupa töreni için yola çıktı.
  17 Mayıs 2010
  #1
 2. Sağlam: "Allah dualarımızı kabul etti" Cevapları

 3. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Bursaspor'un Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı telefonla arayarak tebrik etti.Kaynakwh: Kaynakwh:

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
  Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül’ün, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor’un Kulüp Başkanı Yazıcı ile Teknik Direktör Sağlam’ı telefonla arayarak tebriklerini ilettiği bildirildi. Gül, Yazıcı’ya telgraf göndererek tebriklerini iletmişti.
  30 Mayıs 2010
  #2
soru sor

Sağlam: "Allah dualarımızı kabul etti"