Saç Kurutma Makinesi - Anti Spark Düğmesi Hayatımı Kurtardı

İsimli konu WH 'Ev Elektroniği' kategorisinde, Tiernamente üyesi tarafından 27 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır. Saç Kurutma Makinesi - Anti Spark Düğmesi Hayatımı Kurtardı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Merkezi bir yerde, güzellik salonunda çalışmaktayım. Çalıştığım yer müşteri yoğunluğu yüksek olan bir yer. Saç kurutma makinesi ve fön makinesi en çok kullandığımız aletlerden. Geçenlerde çalışma arkadaşımla beraber müşterilerimizle ilgilenirken bir anda elektrik kesildi. Elimizdeki saç kurutma makinelerinden bazıları eski bazıları da yeni modeller. Şansıma benimkini daha yeni almıştık. Arkadaşımınki ise eski modeldi. 15 saniye geçmeden elektrik yeniden geldi fakat arkadaşım bir anda titreyerek elindeki makineyi yere attı. Allah’tan atmış, makineyi elinde tutmaya devam etse belki de ölecek. Bana bir şey olmadı ve hemen arkadaşıma yardıma koştum. Daha sonra saç kurutma makinesi firmasını arayıp durumu bildirdiğimizde, yeni modelde bu durumlara karşı anti spark yani kıvılcım önleyici düğme bulunduğunu ve eski modellerde bu özelliğin bulunmadğını söyledi. Arkadaşıma geçmiş olsun dileyip saç kurutma makinelerini mümkün olan en kısa zamanda yeni modellerle değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Biz de hemen gerekli çalışmayı başlattık.

  upload_2020-7-27_11-45-6.png


  upload_2020-7-27_11-44-33.png
  Saç kurutma makinesi, fön makinesi gibi aletleri sık kullanan ya da kullanmayan arkadaşlara anti spark düğmeli makinelerden almalarını öneriyorum. Böyle bir durum olmaz olmaz bir kere olur ama olduğu zaman da hayatınıza mal olabilir. Tercih ettiğiniz markanın bu özelliği olup olmadığını mutlaka sorun. Makineyi özellikle güzellik salonu, kuaför gibi yerlerde yoğun olarak kullananlar için bu konu çok önemli. Anti spark düğmesine ek olarak cihazların Emc uyumlu olması, yoğun kullanım için anti vantal düğmesine sahip olması da saç kurutma makinelerinde çok önemlidir.

  Aklınıza gelen sorulara yanıt almak, kendi ürünlerinizi revize etmek için aşağıdaki linkten sorularınızı yazabilirsiniz. Aman bundan sonra dikkat edin, ben az daha yanıyordum siz yanmayın.

  https://form.jotform.com/201933012297955

  Ekli Dosyalar:

  27 Temmuz 2020
  #1
 2. Saç Kurutma Makinesi - Anti Spark Düğmesi Hayatımı Kurtardı Cevapları

soru sor

Saç Kurutma Makinesi - Anti Spark Düğmesi Hayatımı Kurtardı