Saç Ekimi Bilgi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 11 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. Saç Ekimi Bilgi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Hem erkeklerde hem de kadınlarda uygulanabilen ve lokal anestezi altında yapılan saç ekimi, kelliğe kesin ve kalıcı çözüm sunan cerrahî bir işlemdir.

  Modern saç ekimi, FUE (Foliküler ünite ekstraksiyonu) olmak üzere yöntemden dünyada ve ülkemizde ağırlıklı olarak uygulananı FUE tekniğidir. FUE tekniğinde Bir kulağın hizasından başlayıp başın arka tarafı ve enseyi içine alarak diğer kulağın hizasına kadar uzanan bölgeden alınan saç kökleri saçsız alana nakledilir.Fiyat Bilgisi ise Saç Ekimi Merkezlerin de uzman tarafından saç ekimi fiyatları verilmektedir. Saç ekimi fiyatı dünya geneline kapsadığında ülkemizdeki saç ekimi merkezlerinde oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır
  Saç ekimi tamamen dökülmüş ya da seyrelmiş alanlara uygulanabilir. Ekilen saçlar, genetik olarak dökülmemeye kodlanmış bölgeden alındıkları için hayat boyu kalıcıdırlar.

  Web Sitemiz: http://www.sacekimibilgi.com/
  11 Şubat 2016
  #1
 2. Saç Ekimi Bilgi Cevapları

soru sor

Saç Ekimi Bilgi