Saç Bakımı İçin Birkaç Doğal Yöntem

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, warriorinstars üyesi tarafından 25 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır. Saç Bakımı İçin Birkaç Doğal Yöntem hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Saçınızın sağlığı, aslında hayatınızın ne kadar sağlıklı olduğunun da bir yansımasıdır. Genetik özelliklerinizin zararlı etkileri olabilir, fakat sağlıklı bir hayat tarzı ile bu etkilerin daha kötü koşullara dönüşmesini engelleyebilirsiniz. Saçlarınıza iyi bakmak, vücudunuzun herhangi bir tarafına iyi bakmak kadar önemlidir. Saçlarınız çoğu zaman kirlilik ve kimyasal ürünlere maruz kaldığı için fazladan bir bakıma ihtiyaç duyar.Şampuanızı kaliteli ve saç tipinize uygun seçmelisiniz.Benim tercihim kerastase şampuan.Şimdi size bunların yanında birkaç doğal bakım önerisinde bulunacağım.

  Elma sirkesi

  Hareketli ve canlı saçlar için, bir ölçü ılık su ile bir ölçü elma sirkesini karıştırıp saçlarınıza sürün. 5 dakika bekledikten sonra sirke kokusu gidene kadar iyice durulayın.

  Karbonat

  3 yemek kaşığı karbonat ile biraz suyu karıştırın ve saçlarınızı şampuanladıktan sonra bu karışımla birlikte durulayın. Son durulamayı yapmadan önce 5 dakika bekleyin. Bu uygulama ile, saçlarınızda biriken saç ürünü ve şampuan fazlalıklarından kurtulacaksınız.

  Zeytinyağı

  Saçlarınızı nemlendirmek ve parlatmak için zeytin yağı birebirdir. Daha etkili sonuçlar almak için zeytinyağını bal ile karıştırabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey küçük bir bardak zeytinyağı. Saç uçlarınıza ve ortalarına elinizle sürdükten sonra 2 saat bekleyin ve sonrasında saçlarınıza şampuan sürerek durulayın.
  25 Nisan 2017
  #1
 2. Saç Bakımı İçin Birkaç Doğal Yöntem Cevapları

soru sor

Saç Bakımı İçin Birkaç Doğal Yöntem