Rüyada Taş Atmak

İsimli konu WH 'Rüya Tabirleri' kategorisinde, ▫нαтαsιż¢&#9 üyesi tarafından 1 Ekim 2011 tarihinde yazılmıştır. Rüyada Taş Atmak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rüyada Taş Atmak
  Rüyada Taşlanmak
  Rüyada Taş Toplamak

  [​IMG]

  Yerde yahut duvarda görülen taş taŞ kalpliliğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye delalet eder. Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu nitelikte bir kadınla evlenmeye yorumlanır. Taş bazen ölüme yorumlanır., Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye yorumlanır. İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye, Gökten düşen taşın parçalanarak bunların evlere dağılması umum musibete, Bekarın taşa binmesi evlenmesine, boynunataş asılması üzüntüye, Yeşil ve diğer değerli taşlar güzel sanatlara, rızık ve geçime; Taşçı, takı kalplilerin başına, insanların büyüklerine yaklaşamaya delalet eder.

  Rüyada taş görmek , düğün ya da nişan haberi olarak yorumlanır

  Rüyada taş görmek, düğün ya da nişan yapılacağına işaret eder.

  Rüyada taş ve Toprak görmek; yüksek mevki sahibi birinden elinize mal ve para geçeceğine, taşları bir yere yığılmış görmek; sevindirici bir haber alacağınıza, birisine taş attığınızı görmek; düşmanlarınız tarafından takip edildiğinize, yerden taş almak; para kazanmak için bir yolculuk yapacağınıza, kırdan topladığınız taşları şehre götürdüğünü görmek; haram kazanç sağlayacak bir işe gireceğinize, bir taşın üzerine başka bir taş koyduğunu görmek; malınızı istemeden başka birine vereceğinize, ufak taşları gizlice toplayıp cebine koymak; başkalarının parasında gözünüz olduğuna işarettir.​
  1 Ekim 2011
  #1
 2. Rüyada Taş Atmak Cevapları

 3. güzel yazmışlar
  23 Mayıs 2013
  #2
soru sor

Rüyada Taş Atmak

Alakalı Aramalar:

 1. ruyada taş atmak

  ,
 2. rüyada birine taş atmak

  ,
 3. rüyada taş atmak görmek

  ,
 4. ruyada birisine tas atmak,
 5. rüyada taş atılması