Robotik Saç Ekimi Diye Bir Şey Var mı?

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, mobiltvim üyesi tarafından 3 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Robotik Saç Ekimi Diye Bir Şey Var mı? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Teknolojide Artık Robotik Saç Ekimi Çıkmış! Saçı Olmayanlara Artık Robot Saç Ekimi Yapıyormuş, Merhaba arkadaşlar bu haberi bir yerden okudum ve size anladıklarımı özet geçmek adına güzel bir konu açarak başlamak istedim.

  Saç dökülmesi bildiğiniz gibi en çok erkeklerin sorunu ve bu konuda sizlere yardımcı olabilecek bir kaç şirket var bunlardan biride aslı tarcan hair clinic adında bir firma.

  Firma geçen ayın başlarında yurt dışında geliştirilen ve tasarımcısının Türk olması ile başlayan teknolojik gelişime giriş olarak adındaki istanbul saç ekimi merkezi tarafından satın alınmış!

  Bu konuda insan elinden çok daha hassas şekilde ekimi gerçekleştiren robot ileri ki günlerde daha da donanımlı olarak çalışacaktır.

  [​IMG]

  Bu konuda detaylar aşağıdaki makalemizde yer vereceğiz özellikle robot saç ekiminden sonra ve öncesi acı, sancı hissediliyormu hepsinden bahsedeceğim.

  Saç Ekimi Operasyonundan Beklentiler
  Yeni saç ekimi yaptırmak isteyenler açısından saç ekimi operasyonundan beklentiler önem kazanan bir konudur. Çünkü görsel olarak ya da sağlık açısından saç ekimi operasyonundan beklentiler önem kazanan bir konudur. Gelişigüzel yapılan işlemler olumsuz sonuçlara neden olabileceği için siz de önce merakınızı giderebilir ve bu şekilde kliniğimize başvurularınızı yapabilirsiniz.

  Saç ekim işlemi acı verir mi sorusu çok sık günceme gelmektedir. Ancak işlemler yapılırken herhangi bir şekilde acı olmaz. Yani operasyondan önce lokal anestezi yapılır ve iğne ya da fut tekniği için kesi acısı hissedilmez. Sonraki süreçte hafif ağrı olması da normaldir. Bunun için de zaten doktorunuz ilaç verecektir.
  Saçların Hızlı Çıkması
  Saçların hızlı çıkması da bir diğer beklentidir. Ancak en hızlı saç ekim yöntemlerinden biri fut tekniğidir. Bunda operasyon yani "http://www.aslitarcanhairclinic.com/sac-ekimi.html" fue tekniğine göre daha hızlı şekilde yapılır, çünkü bir parça deri çıkarılıp kel olan bölüme eklenir. Dikiş izi kalmasının sizin için sakıncası yoksa bu teknikle operasyondan zaman kazanılabilir.

  Fue tekniğine bakılırsa da daha uzun vadede gerçek saçlara ulaşabilirsiniz. Önce eski kökler çıkar ve dökülür sonra da yeni gerçek köklerden çıkan saçlar yerini alır. Antalya saç ekimi merkezleri de bu konuda gerçekten iyi bir alanda hizmet vermekte gerek hijyen açısından gerek tedavi açısından.
  Klinik Temizliği
  Saç ekimi klinik temizliği
  önemli bir diğer konudur. Bir yerde operasyon geçirecekseniz beklentiniz de bu işlemlerin iyi şekilde olmasından yana olur. Kliniğimiz tüm aşamalarda başarılı sonuç alabileceğiniz bir yerdir.
  3 Mayıs 2018
  #1
 2. Robotik Saç Ekimi Diye Bir Şey Var mı? Cevapları

soru sor

Robotik Saç Ekimi Diye Bir Şey Var mı?