Roblox [Tavsiye Ederim] (:

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, SenSizoLmaK üyesi tarafından 14 Haziran 2011 tarihinde yazılmıştır. Roblox [Tavsiye Ederim] (: hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    Roblox çok şekilli ve herkesin zevkine hükmedebilen 500KB lik ama sistem gereksinimleri yüksek bir oyundur.
    1GB Ram ile zor oyunuyorum ve İyi ve saglam bir video kartı gerekiyor
    Oyunda call of duty 8 den tut kill of the hill e götür herşey var
    ve oyun sadece 500kb eger oynamasam kacakcılık sanardım gayetde gercekci oyuna girince adamların kafası neden toparlak diye düsünmeyin
    500KB den ne bekliyorsunuzki? çok şey bekliyoruz ve yeterince şeyde veriyor
    oyunda paral oyunc ve parasız oyuncu farkı yoktur aynı eylence ile oynarlar sdace paralılar daha güzel giyinir
    ama parasızlar giyinemezmi? tabiki hayır parasızlarda kravatları gömlekleri donları ayakkabiları deneyebilirler
    günde 10 lira alırlar ve 2 liraya süper giyinebiliyorum kıyafet kolay
    kafalıklar biraz can yakıyor 115 liraya astroot 55 liraya uzaylı 100 liraya tv gibi ama mutlaka bc olmayanlarda oyundan zevk alıuyor ve kulalnıyor
    oyunadıkca Zevk alacaksınız.Dilerseniz kendi evinizi yapın dilerseniz searchtan araştırıp placeinize koyun :-)

Evet geçelim simdi Register Bölümüne yani kayıt olma bölümümüz.
    İlk önce sitemize girelim.Free Games at ROBLOX.com siteye girdiğinizde Kullanıcı girişi var onun altında Login diye bir kutu onunda altında Register ver.Register e tıklıyoruz :-)
    Enter your month and year of birth: [diye bi yazı var onun altındada Select Month Select Year var yani Ay-Yıl [Doqumgünü] Doumgününü seçtiqten sonra
    Are you a boy or a girl? die bi yazı var o yazının altında iki seçenek bulunuyor Boy- Girl [boy erkek [girl kız] heralde bunu bilmeyeniniz yoktur sanırım. :-) Bu aşamayıda bitirdikten sonra contiune dioruz :-) character name [kullanıcı adı] password [şifre] confirm password [şifreyi onayla] contiune dioruz ve 3. aşamaya geçmiş bulunuyoruz.e-mail isticek yazın Optional Referrer boş bırakın.ok done diin bitirin.Kaydımızı yapmış bulunuyoruz :-)

Not:kaydı yapamayanlar için ortak bir hesap açtım o hesaptan girebilirler :-)

kullanıcı adı: webhatti şifre: qaripboy28

Size bir map vereyim o mapı bence çok seveceksiniz.Pirates Life [Korsan Hayatı] ilk önce 2 guruba ayrılıyoruz sonra balık tutuyoruz :-) 5 balık bi gemi gibi... sonra karşı tarafa saldırıyoruz.Link:
    A Pirate's Life , a Free Game by lando64000 - ROBLOX (updated 5/22/2011 9:21:21 AM)

Oyunu indir : ROBLOX Download

İyi günler anlatım bana aittir :-)

14 Haziran 2011
  2. Roblox [Tavsiye Ederim] (: Cevapları

3. abi bana nolur bedave robux çok fakirim istersen hesabımı veriyim al lor121211 gir bak abi
    4 Eylül 2019
soru sor

Roblox [Tavsiye Ederim] (:

Alakalı Aramalar:

1. roblox sistem gereksinimleri

,
  2. roblox bedavaya kıyafet kolay

,
  3. roblox sistem gereksininimleri

,
  4. roblox bilgisayar gereksinimleri,
  5. roblox bedava hesaplar