Resolume Arena v4.0 MAC OSX

İsimli konu WH 'Linux - Mac OS' kategorisinde, im1perial üyesi tarafından 21 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Resolume Arena v4.0 MAC OSX hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Resolume Arena 4 Medya ServerResolume 4 2 sürümleri geliyor. Caddesi bildiğiniz ve sevdiğiniz VJ yazılım, Arena Avenue tüm özelliklere sahiptir artı bir medya sunucusu, yumuşak kenar, ekran eğilmesi, DMX giriş ve SMPTE zaman kodu giriş beklediğiniz özellikleri.

  Ekran Çözgü ve Video Mapping Arena
  Gelişmiş çıkış penceresinde artık kompozisyon ve konum itibariyle birçok dilimleri oluşturabilir ve beğeninize onları dönüştürmek. Bu birçok yüzeylerde projeksiyon haritalama için idealdir. Sizin yüzeyler artık ya dikdörtgen olmak zorunda değilsiniz, gelişmiş bezier dönüşümleri ile kavisli perdede video çözgü yapabilirsiniz.

  Yumuşak Kenar Arena
  Yumuşak kenar ile sorunsuz bir şekilde 2 veya daha fazla projektörleri ile 1 geniş ekran görüntü yansıtabilirsiniz. Hatta 360 derece kesintisiz projeksiyon için kompozisyon etrafında sarabilirsiniz.

  SMPTE Timecode Giriş Arena
  SMPTE Timecode girişi ile istediğiniz herhangi bir şey ile senkronize size klipleri çalıştırabilirsiniz. Işık, lazer, hatta havai fişek! Sadece go-go dansçıları, ama biz çalışıyoruz değil.

  DMX Giriş Arena
  Sen DMX kullanarak bir aydınlatma masasından Arena kontrol edebilirsiniz. Bu yapılandırmak çok kolay yüzden MIDI benzer çalışır. Giriş artnet veya Enttec DMX USB Pro üzerinden yapılabilir.  Download Sayfası

  Linkler düzenlenmiştir.
  Edit: Alemdar
  21 Şubat 2012
  #1
 2. Resolume Arena v4.0 MAC OSX Cevapları

soru sor

Resolume Arena v4.0 MAC OSX