Renkler ve Sesler "Mix" Festivali'nde buluştu!

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Renkler ve Sesler "Mix" Festivali'nde buluştu! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Zorlu PSM, tüm sahnelerinde farklı müzik türlerin yer aldığı MIX Festivali’nde her yaştan insanın yoğun ilgisi ile sezon açılışını yaptı.

  Zorlu PSM, kurgusu ve içeriği kendisine ait MIX Festivali’nin ikinci gününde Ceza, Oi Va Voi, BaBa ZuLa, Gaye Su Akyol, Mode XL, Eypio & Burak King ve Erdal Erzincan gibi bir çok önemli sanatçıyı konuk etti. Plak pazarı, atölyeler, pazar alanı ve yan etkinliklerle MIX Festivali, Zorlu PSM’nin her metrekaresine yayılarak katılımcılarına unutulmaz bir gün yaşattı.

  Günün erken saatlerinde Red Bull Warm Up sanatçıları ile başlayan MIX Festivali’nin ikinci gününe, dört farklı sahnedeki müzik çeşitliliğine plak pazarından yükselen analog sesler de eşlik etti. Ceza, Oi Va Voi, BaBa ZuLa, Gaye Su Akyol, Mode XL, Eypio & Burak King, Erdal Erzincan, Taksim Trio gibi farklı renklerdeki müziği temsil eden sanatçılar MIX Festivali’nde sahne aldı. Zorlu PSM'nin en genç yüzü STUDIO, MIX Festivali’nde ilk defa müzikseverlere kapılarını açtı. Haftanın her günü için ziyaretçilerine bir etkinlik alternatifi sunacak STUDIO, festivalin yoğun ilgi gören sahnelerinden biri oldu.  Festivalin ikinci günü, müzik performanslarının yanı sıra farklı deneyimlere de ev sahipliği yaptı. Zorlu PSM fuaye alanına yayılan Kontra Plak, Hammer Müzik, Opus3a, Zihni Müzik, Qutro Music Store, Plakçı Hamit ve DipSahaf’ın katıldığı plak pazarı, Müz’ün yosun topu, Dem’in çay, Coffee Sapiens’in kahve, Ayliz Abbas’ın zendala, Elçin Sümer’in heykel atölyesinin yanı sıra Dünyanın En Küçük Diskosu, MAC Festival Makyajı, CERN Dinleme Enstalasyonu, PSM 3D Leke Boyama gibi yan etkinlikler, MIX Festivali’ne renk kattı. Zorlu PSM, iki günlük MIX Festivali ile sezona dopdolu bir başlangıç yaptı.
  23 Ocak 2017
  #1
 2. Renkler ve Sesler "Mix" Festivali'nde buluştu! Cevapları

soru sor

Renkler ve Sesler "Mix" Festivali'nde buluştu!