R300 Dinlemede kalın

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. R300 Dinlemede kalın hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Sadece Vodafone bayilerinde

  FM ve AM kanallarını depolayın ve önceden ayarlanan radyo tuşlarını kullanarak erişin. Radyodan kayıt yapın ve daha sonra bu kayıtları dinleyin. Veya alarmı ayarlayın ve en sevdiğiniz radyo istasyonuyla uyanın.  [​IMG] Harika ses

  Hoparlörün görüntüsü güzeldir, ancak sesi çok daha iyidir. Daha zengin bir ses için ses geliştirme tuşuna basın. Özel anlarda stereo kulaklığı kullanın (setle birlikte sağlanır).


  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] Hoparlör

  Telefonunuzu elinize almadan kullanın, radyoyu ve konuşmaları diğer kişilerle paylaşın. Hoparlörü etkinleştirmek için hoparlöre geçmeniz yeterlidir. Daha zengin bir ses için ses geliştirme tuşuna basın.


  [​IMG] Radyo - FM ve AM

  Dinlemede kalın ve radyo deneyiminizin keyfini çıkarın. Telefonunuzda, çok çeşitli radyo kanalına erişmenizi sağlamak amacıyla hem FM hem de AM bandı bulunur. Telefonunuzu masanın üzerine koyun ve taşınabilir bir radyo olsun.


  [​IMG] Radyolu çalar saat

  Belirli bir saatte kalkmanız mı gerekiyor? Kaçırmamanız gereken bir olay mı var? Saati ayarlayın ve anımsatmak üzere sevdiğiniz radyo kanalı veya alarm sinyali çalmaya başlasın.


  [​IMG] MMS

  Bulunduğunuz yerin fotoğrafını çekin, bir kutlama mesajı kaydedin ya da yazın, MMS özelliğine sahip herhangi bir telefona veya e-posta adresine gönderin. Resim, metin ve ses gönderin.


  [​IMG] Müzik tanıma

  Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerini getirsin.

  [​IMG] Otomatik metin girişi

  Metin mesajlarını daha az tuş kullanarak yazın. Telefonunuz, yazdığınız sözcüğü tahmin eder ve onu sizin için tamamlar.


  [​IMG] Bluetooth™ deneyimi

  Kablosuz Bluetooth™ teknolojisi, ellerinizi kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmanın yanı sıra 10 metrelik bir mesafede cihazlarınızın birbirleriyle kablosuz iletişim kurmasını da sağlar.


  [​IMG] Telefon defteri

  Arkadaşlarınızın, ailenizin ve iş arkadaşlarınızın iletişim bilgilerini telefonunuzda saklayın.


  [​IMG] Titreşimli uyarı

  Zil sesini duyamayacağınız durumlarda, gelen aramadan haberdar olmak için telefonunuzu titreşim moduna alabilirsiniz.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. R300 Dinlemede kalın Cevapları

soru sor

R300 Dinlemede kalın