PUBG fırtınası Battlefield 5'e sıçradı! İşte yeni oyun modu

İsimli konu WH 'Demo Oyunlar' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. PUBG fırtınası Battlefield 5'e sıçradı! İşte yeni oyun modu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Oyun fuarı E3 2018'in sürpriz isimlerinden biri Battlefield 5 oldu. Son aylarda hayli popülerleşen PUBG oyun mantığını kendine uyarlayan Battlefield 5, Fortnite-PUBG ikilisinin karşısına yeni bir rakip olarak çıkmaya hazırlanıyor.

  Oyun dünyası PUBG ve Fortnite'ın oyun severlerle tanıştırdığı yeni oyun konseptini sevdi. Battlefield 5 de bu akımdan etkilenen son büyük isim oldu. EA, Battlefield 5 PUBG modunu duyurdu. Firma tarafından duyurulan yeni mod ile alakalı detaylı bir bilgi verilmedi. Modun benzer Battle Royale oyunlarındaki gibi 100 kişilik devasa bir haritada mı oynanacağı yoksa farklı bir yol mu izleneceği şimdilik bilinmiyor.

  Ancak EA; oyuncuların takım oyunu, araçlar ve yıkım efektleri ile daha öncesinde ne Battlefield ne de başka bir oyunda yaşamadıkları bir deneyim yaşayacaklarını belirtti. PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite ile birlikte parlayan Battle Royaleoyun modu, bütün firmaların odağında.

  Battlefield serisinin en büyük rakibi olan Call of Duty’nin yeni oyunu Black Ops 4’de de Battle Royale modunun geleceği doğrulanmıştı.
  11 Haziran 2018
  #1
 2. PUBG fırtınası Battlefield 5'e sıçradı! İşte yeni oyun modu Cevapları

soru sor

PUBG fırtınası Battlefield 5'e sıçradı! İşte yeni oyun modu