psikologtan acil yardım istiyorum :(

İsimli konu WH 'Ruh Sağlığı' kategorisinde, vildan06 üyesi tarafından 27 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır. psikologtan acil yardım istiyorum :( hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. kimseye güvenim yok kendimi çok yalnız hissediyorum herkes(ailemde dahil) tarafından dışlandığımı istenmediğimi düşünüyorum çok kötü,zor günler geçirdim kendimi toplamaya çalıştım ama olmuyor tek başıma yapamıyorum hiçbişey düşünmesem bile hep dalgın oluyorum konuşulanları anlamıyor ve herşeyi o dakikada unutuyorum lütfen yardımcı olun :(
    27 Mayıs 2012
  2. psikologtan acil yardım istiyorum :( Cevapları

3. sa vildan
    Aile n tarafından dışlandığını sakın düşünme sen ailende önemli bir yere sahipsin. Kendine güvenini kaybeden insanlar genelde kendini yalnız hisseder ve pasif Senden istediğim bir şeyler var. Şu tek başıma olmuyoru bir kenara bırak sen güçlü birisin!
    Sabah kalk Aynaya bakarak ben güçlüyüm bugün bambaşka olacak diye içinden haykır dışardanda az bagır:) ailen uyanmasını istemeyiz.
    Güzel bir kahvaltı yap o gün senin günün sakın unutma! planlar yap eminim ki süprizler olacak ama hep gülecen :) bak herkes seninle gülüp eğlenecek.
    Çayı kahvaltıda unutma:) gün içinde soğuk asitli birşeyler iç :) canlı tutar seni. Kim ne derse desin olumlu bakım neden sor Sen GÜÇLÜSÜN ve SENİN MORALİNİ HİÇ BİR ŞEY BOZAMAZ İÇİNDEN HAYKIRR:)) olumlu olup hep fayda sağla :) görevlerini ihmal etme ama :) sonraki mesajını beklıcem:))
    24 Haziran 2012
  4. Vildan, Hasan Bey'le aynı fikirdeyim, ailen tarafından dışlandığını düşünme. Öncelikle şunu bil ki, bazen düşüncelerimiz gerçeklerin üstüne geçer ve bu bizi rahatsız edebilir. Kendinle ilgili düşüncelerinin senin önüne geçmesine izin verme. Tavsiyem, yakınında bir psikoloğa görünmen ve rahatsızlıklarını belirtmen. Aynı zamanda ailenle de hislerini düşüncelerini sakin bir biçimde paylaşman. Hayatta herşeyin çözümü var. Kendine ve yakınlarına güven.
    2 Eylül 2012
soru sor

psikologtan acil yardım istiyorum :(