Pratik yöntemlerle egzersiz yapın

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 18 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. Pratik yöntemlerle egzersiz yapın hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Doğumunuzdan sonraki hızlı geçen günlerde kendinize de vakit ayırmalısınız...

  Kendinizle baş başa!
  Bebeğinizin kahvaltısını yaptırın ve annenizi veya yakınınızı çağırın. Yanınıza zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızı alın ve alışverişe çıkın. Aceleci olmayın tüm gün sizin! Vücut tipinize göre zevkli elbiseler alarak fazla kilolarını kamufle edebilirsiniz. Vücudunuzda beğendiğiniz yerlerinizi ön plana çıkaracak kıyafetler seçin

  Demir oranınıza baktırın
  Egzersiz yaparken hemen yoruluyor musunuz? Sezaryen sırasında çok mu kanamanız oldu? 'Evet' diyorsanız demir eksikliğinizi kontrol ettirin.

  Pratik yöntemlerle egzersiz yapın
  Temizlik yaparken, evdeki dağınıklığı toparlamaya çalışırken bile egzersiz yapmış olursunuz. Hatta bebeğiniz her kucağınıza aldığınızda hareket yapmış oluyorsunuz. Onu kucağınıza alırken kaslarınızı sıkıp doğru bir şekilde kaldırırsanız harika!

  Stilinizi değiştirin
  Modayı takip eden bir anne olmak istiyorsanız bu kış stilinizi değiştirin. Kazaklar, yün elbiseler, tunikler veya eskitilmiş kot pantolonlar giyinin.

  Kendinizi sevin
  Kendinizi iyi hissetmek ve kendinizi sevmek istiyorsanız bazı telkinlere ihtiyacınız var. Aynanın karşısına geçin ve 'Vücudum çok güzel, ne giysem yakışıyor' gibi şeyler söyleyin. Emin olun bu, sizi çok iyi hissettirecek.

  Rahat Rahat
  Masaj salonları, saunalar, spa merkezleri sizin için o kadar iyi birer terapi kaynakları ki! Kendinize buralardan birer üyelik ayarlayabilirsiniz.

  Seksi ve rahat
  Arada sırada pamuklu yerine saten ve yumuşak sütyenler alın. Böylece emzirirken hem seksi hem de rahat olacaksınız.

  Düz tabanlara elveda
  Biliyoruz size rahat ayakkabıları önerdik ama arada babetleri bir kenara bırakın. Eski yüksek topuklu ayakkabılarınıza geri dönün. Şık ve gösterişli ayakkabıların tam zamanı!

  Boşa zaman geçirmeyin
  Mikrodalgada bir şeyler ısıtırken bile o beklediğiniz birkaç dakikada egzersiz yapabilirsiniz. Mutfak duvarına yaslanın, dizlerinizi büküp birkaç dakika durun.

  Korse giyin
  Göğüs altınıza kadar olan tayt şeklindeki korselerden alın. Bunlarla ev işi yaparken ne kadar terlediğinizi ve kalori kaybettiğinizi göreceksiniz.

  18 Nisan 2012
  #1
 2. Pratik yöntemlerle egzersiz yapın Cevapları

soru sor

Pratik yöntemlerle egzersiz yapın