Polis kazayla 3 meslektaşını yaraladı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 17 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Polis kazayla 3 meslektaşını yaraladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  SİVAS'ta görev hazırlığı yapan Özel Harekat polislerinden birinin silahının kazara ateş alması sonucu, 3 meslektaşı yaralandı.

  Olay, saat 23.15 sıralarında Özel Harekat Şube Müdürlüğü bahçesinde meydana geldi. Göreve gitmek üzere hazırlık yapan polislerden birinin silahı, ateş aldı. Silahtan çıkan kurşunlarla polis memurları Furkan K., Osman A. ve Okan K. yaralandı. Meslektaşlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı polislerden Osman A. ve Okan K. Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, Furkan K. ise Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Kasık, bacak ve kollarından yaralandığı belirtilen polislerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

  Olayı haber alan meslektaşları, hastaneye gelerek yaralı polisleri ziyaret etti.

  VALİ GÜL: HAYATİ TEHLİKELERİ YOK

  Sivas Valisi Davut Gül, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gelerek yaralı polisleri ziyaret etti, doktorlardan sağlık durumları ile ilgili bilgi aldı. Hastane çıkışı açıklama yapan Vali Gül, "Göreve giderken bir polis memurumuzun silahı ateş alıyor ve 3 polisimiz yaralanıyor. Çok şükür 3'ünün de hayati tehlikesi yok. İnşallah kısa süre içinde de taburcu olacaklar" dedi.
  17 Haziran 2017
  #1
 2. Polis kazayla 3 meslektaşını yaraladı Cevapları

soru sor

Polis kazayla 3 meslektaşını yaraladı