Polat favori

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, mért21 üyesi tarafından 5 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. Polat favori hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Polat favori

  22 Mart'taki genel kurulda başkanlık için yarışacak olan Adnan Polat, Aslantepe stat projesiyle yakından ilgilenmesinin yanı sıra vizyonuyla diğer isimleri geri planda bırakıyor.


  Canaydın desteği
  Galatasaray'da 22 Mart'ta yapılacak kongre için kulis çalışmaları hareketlenirken, gözler adaylara çevrildi. Başkan Özhan Canaydın'ın aday olmamasına artık kesin gözüyle bakılırken, yarışın Adnan Polat ile Adnan Öztürk arasında geçmesi bekleniyor. Polat'ın 6 yıllık aktif yönetici tecrübesi ve Aslantepe stat projesiyle yakından
  ilgilenmesi diğer isimlerin bir adım önüne çıkmasını sağlıyor. Başkan Canaydın'ın açıklamasa da Polat'ı desteklediği biliniyor.

  Birleşme ihtimali
  Başkanlığı isteyen diğer isim Adnan Öztürk'ün şansının ise Polat'a göre az olduğu belirtiliyor. Önümüzdeki günlerde adaylardan İrfan Aktar ve Taner Aşkın'ın da Adnan Öztürk'ün listesine girme ihtimalinin yüksek olmasına rağmen, kongrede Adnan Polat'ın önünü kesemeyeceği iddia ediliyor. Polat'ın konsensüs çalışmalarını dikkatle izlediği ve her türlü gelişmeye karşı listesine önemli isimleri katıp, atak yapabileceği de kulislerde konuşuluyor.
  5 Mart 2008
  #1
 2. Polat favori Cevapları

 3. Paylaşımın İçin Teşekkürler...!!!
  26 Nisan 2008
  #2
soru sor

Polat favori