Polat: Adayım

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, mért21 üyesi tarafından 26 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Polat: Adayım hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Polat: Adayım

  Adnan Polat, seçime girmeyecek olan başkan Canaydın'la görüştüğünü belirterek, "Destek sözü aldım. G.Saray için en iyisini yapacağım" dedi.


  G.Saray'da başkan Canaydın'ın yeni dönemde aday olmayacağını açıklamasının ardından gözlerin çevrildiği Adnan Polat, 31 Mart'taki kongrede başkan adayı olduğunu açıkladı. Yazılı bir açıklama ile adaylığını duyuran Polat, "Aday olmayacağını açıklayan başkanımızla yaptığım görüşmeler ve muvafakati doğrultusunda, G.Saray kulübü başkanlığına aday olmaya
  karar vermiş bulunuyorum'' dedi.

  PROJELERİ BİTİRECEK
  POLAT, iki yıldır kendisinden desteğini esirgemeyen Özhan Canaydın'ın, bundan sonraki dönemde de aynı desteği sürdüreceğini beyan etmiş olmasının, adaylık kararını perçinlediğini ifade etti. Polat, "G.Saray camiasının bana güvenerek görev tevdi etmesi halinde, mevcut yönetimimizin süresine sığdıramadığımız işleri tamamlayacağımızı ve G.Saray için en iyiyi yapmaya çalışacağımızı taahhüt ederim" dedi.
  26 Şubat 2008
  #1
 2. Polat: Adayım Cevapları

soru sor

Polat: Adayım