PlayStation 4 ve oyun fiyatları düşüyor!

İsimli konu WH 'Konsol Oyunları' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 6 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. PlayStation 4 ve oyun fiyatları düşüyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  PlayStation oyun konsolu ve PS oyun fiyatları düşüyor. PlayStation’ın konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetleri için sunacağı Days of Play 2018 kampanyası, 8 Haziran Cuma günü başlayacak ve 11 gün boyunca devam edecek.

  Sony Interactive Entertainment (SIE), PlayStation’ın konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetleri genelinde oyun tutkunlarına avantajlar sunan Days of Play kampanyasının 2018’de yeniden yapılacağını duyurdu. Days of Play indirimleri ve sınırlı sayıdaki PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol için sunulan fırsatlar 8 ile 18 Haziran arasında dünya çapında geçerli olacak. İkonik PlayStation şekillerine sahip 500GB HDD PS4 Konsol, ek bir DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı ile birlikte geliyor.

  Kampanya kapsamında, Days of Play Özel Kasa Konsol fırsatının yanı sıra, seçili 1TB ve 500GB PS4 Konsol paketleri ve DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı da avantajlı fiyatları ile raflarda olacak.

  [​IMG]

  PS4 tarihinde en hızlı satışı olan birinci parti oyun ünvanına sahip God of War ve Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios (SIE WWS) oyunlarından Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted: Kayıp Miras, Gran Turismo Sport ve Shadow of the Colossus gibi Türkçe dil desteği ile gelen bir çok büyük yapım da indirimli kampanya fiyatlarıyla yetkili oyun ve teknoloji mağazalarında oyunculara sunulacak.

  Days of Play süresince, PS Store’da, bir çok SIE WWS oyunu ile beraber, Call of Duty: WWII (Activision), Far Cry 5 (Ubisoft) ve Assassin’s Creed Origins (Ubisoft) ve Grand Theft Auto V (Rockstar Games) gibi üçüncü parti oyunlarda da büyük indirimler olacak.

  Bunlara ek olarak, SIE WWS oyunları Farpoint ve Driveclub VR’ın da dâhil olduğu bir dizi PS VR oyununda sunulan harika fırsatların yanı sıra, PlayStation VR başlangıç paketi de avantajlı fiyatı ve ek bir oyun hediyesi ile kampanya kapsamında sunulacak.

  Days of Play kampanyası kapsamında sunulan donanım ve aksesuar fırsatları:

  500 GB PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol1.749 TL
  1TB PS4 Konsol ve God of War Paketi1.899 TL
  500GB PS4 Konsol, 3 Oyun ve 3 Aylık PS Plus Üyeliği Paketi1.599 TL
  PS VR Başlangıç Paketi ve Arizona Sunshine Oyunu 1.499 TL
  DUALSHOCK 4 Kablosuz Kontrol Cihazı (siyah, beyaz, kırmızı, mavi) 219 TL
  Days of Play kampanyası kapsamında, SIE WWS'ten AAA PS4 oyunlarına sunulan indirimler:

  God of War 249 TL
  Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu99 TL
  Uncharted: Kayıp Miras 99 TL
  Gran Turismo Sport 99 TL
  Shadow of the Colossus 99 TL
  Horizon Zero Dawn 99 TL
  Knowledge is Power 59 TL
  Hidden Agenda 59 TL
  Farpoint (PS VR) 99 TL
  Driveclub VR (PS VR) 99 TL
  6 Haziran 2018
  #1
 2. PlayStation 4 ve oyun fiyatları düşüyor! Cevapları

soru sor

PlayStation 4 ve oyun fiyatları düşüyor!