Plastik Cerrahi Başarıları ve Plastik Cerrahi Riskleri

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 21 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Plastik Cerrahi Başarıları ve Plastik Cerrahi Riskleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ödüller

  Psikolojik - birçok hasta için, başarılı plastik cerrahi kendini bir artış saygısı ve güveni olan kişinin hayatının birçok alanında bir kartopu etkisi olabilir yol açabilir. Genellikle, bir "sorun" hasta tarafından algılanan düzeltme anlamına gelebilir kaybı veya kendinden azaltılması-bilinç veya sosyal anksiyete olan geri hayatında hasta tutarak olmuştur. Başkaları için, çünkü daha az başkalarının zulüm savunmasız hissediyorum onları daha giden yapabilir. (Bir genç teen ona "Buck için dişli" smile, kim alay edildi sonunda kadar Sonunda onu ameliyatla düzeltilebilir gülümsemeye sahip başardı gülümseyerek durdu bir kadın düşünün.)

  Profesyonel ve Sosyal - Bu sayısız çalışmalar daha çekici insanlar genellikle daha akıllı algılanması gösterilmiştir, daha, daha başarılı ve daha yetenekli dürüst. Aynı çalışmalar, kararlar, promosyonlar işe, çekicilik ve profesyonel tanıma arasında bir korelasyon göstermiştir ve ücret düzeylerinde farklılıklar. Bazı çalışmalarda bile çekici insanlar restoranlarda daha iyi ve hızlı hizmet ve perakende işyerlerinde almak göstermiştir. Bu kişinin görünümünü geliştirmek için gerçekten bir kariyeri ve / veya sosyal statü, bir nimet olabilir ameliyat önerir özellikle bir kişi hamle veya yaratıcı veya gençlik dayalı sanayi çalışır.

  Daha çekici insanlar için bir başka gerçek şu ki, çoğu kez, ve romantik fırsatları artmıştır hangi seçim potansiyel arkadaşları daha iyi bir seçim. Ayrıca daha kolay bir zaman arkadaşlar edinmek sahip olma eğilimi olabilir. Bu faktörler bir livelier sosyal yaşam için her yerinde olun.

  Sağlık ve Yaşam Kalitesi - İşte birçok sağlık ve plastik cerrahinin yararları atfedilir olabilir yaşam yardımların kalitesi. Olan vizyon çarpıcı olan göz kapağının kapüşonlu bölümünü kaldırır şaşırdığını asansör geliştirilir hasta için, senin ortada. Olan göğüs küçültme ve uzun bir kabartma günlük ayakta ağrı deneyimleri, yaşam kalitesini önemli ölçüde artırabilirsiniz hasta için. Kim gevşek asılı deri 20 £ kendi vücudunuzdan kaldırdığı hasta için, daha bunun da olumlu hem ruhsal ve fiziksel sağlığını etkileyebilir fiziksel aktivite, artan seviyeleri ile rahat duygu anlamına gelebilir. Bir olan bir apaçık görünür bozulma ile yaşamış olan hasta için, rekonstrüktif cerrahi bu kişi ücretsiz tekrar hissetmenize neden olabilir --- hiç, bakan ya da daha kötüsü --- herhangi bir göz teması kaçınarak uzun bir dünyada yüz edebilecektir. Bu muazzam bir yaşam olayı değişen olabilir.

  Riskler

  Sağlık riskleri - Biz en risklerin belirgin başlar. O, rekonstrüktif, kozmetik veya plastik Arama --- hala cerrahidir. İnsanlar riske ve hayatlarını kol ve bacak kaybı ve yıkıcı çirkinleştirme acı ve plastik cerrahi bir sonucu olarak yanlış skarlasma. Kötü sonuçlar nadirdir, ama yine de riskli bir gerçek.

  Ameliyat sırasında her türü, söz konusu işlem özgü kendi riskleri vardır, bazı riskleri yaygındır Hemen hemen tüm cerrahi işlemler. Bu riskler şunlardır:

  * Enfeksiyon
  * Aşırı veya beklenmedik kanama (kanama veya hematom)
  * Kan pıhtıları
  * Doku ölümü
  * Geç iyileşmesi
  (Şok, solunum yetmezliği, uyuşturucu veya alerjik reaksiyonlar, kalp durması, koma, ölüm dahil * anestezi riskleri)
  * Pnömoni
  * Kaybı veya duyu değişme
  İkinci ameliyatlar için * gerek / sonuçlar memnuniyetsizlik
  * Felç veya daha az şiddetli sinir hasarı

  Eğer plastik cerrahi sosyal daire arasında dedikodu için yem yapar Psikolojik ve Sosyal - nasıl hissedersiniz? Ya eşiniz kıskançlık veya yeni ve geliştirilmiş görünüm nedeniyle güvensizlik belirtileri sergileyen? Size tamamen size yeni genişlemiş meme ile olsun artış dikkat ile rahat? Ya hala "çirkin" ya da yetersiz sizin "sorun" sonra hissediyorum cerrahi giderilmiştir?

  Plastik cerrahinin potansiyel olumsuz psikolojik ve sosyal etkileri ve hastanın önceden yapacak çok-op beklentileri vardır onun ön-devlet zihinsel ve duygusal op. O ise plastik cerrahi olumlu senin getirebilir anlamak önemlidir, bu sizin yaşam, sorunlarınızı veya ilişkileri değişmez. Ayrıca orada fiziksel "mükemmellik diye bir şey" olduğunu anlamak önemlidir.

  Yetersiz Sonuçlar - Her cerrahi ve aksine en "tıbben" cerrahi, plastik cerrahinin başarı gerekli oldukça öznel olduğu başarılı olur. Kontur düzensizlikler, asimetri, aşırı veya olumsuz izi, vb dahil olmak üzere Yetersiz estetik sonuçlar (), hatta bazı hastalar için yıkıcı cesaret kırıcı olabilir. Daha kötüsü, hastaların unluckiest kalıcı ağrı ile hayati dokular, hatta sinir hasarı / lokalize felç zarar bırakılabilir.
  It out Tartım: Riskler Vs. Senin

  Plastik cerrahinin potansiyel senin çok bireysel. Birçok plastik cerrahi hastaların kendi sadece pişman ki erken yapmadım olduğunu söylüyorlar. Ancak, aynı zamanda kim hepsi, ya da en azından daha fazla araştırma yapmış veya farklı bir cerrah seçilmiş istediğiniz it at yapmadım olsaydı çok.

  Elbette, risk ödevlerini yapıyor ve çok bilgili hasta olma tarafından hafifletilmiş olabilir. Fiyat önde gelen belirleyici faktör cerrah seçiminde izin vermeyin. Kontrol kimlik bilgileri ve referanslar, birçok soru sorabilir ve göz olmak-kırmızı bayraklar dışarı için. Size cerrahi olarak mümkün olan en iyi sağlık Kendine dikkat alarak, git ve herhangi bir ciddi sağlık konuları cerrahi gölgede için istek don't let emin olun.

  Ise plastik cerrahinin risklerini bir prosedür başka, bazı riskleri ortak tüm cerrahi değişir yapmak ve bazı riskler mezar bulunmaktadır. Eğer sen buna değer's for sadece siz karar verebilirsiniz. Kendinizi eğitin. (About.com başlamak için iyi bir yerdir.) Dikkate tüm artılarını ve eksilerini atın. Sevdiklerinize Konuşma bitti.

  Eğer doğru gitmek için, karar bulabileceğiniz en iyi cerrah seçmek. Onun öncesi ve sonrası harfine op yönergeleri izleyin. Sonra yeni bir görünüm tadını çıkarın!
  21 Aralık 2009
  #1
 2. Plastik Cerrahi Başarıları ve Plastik Cerrahi Riskleri Cevapları

soru sor

Plastik Cerrahi Başarıları ve Plastik Cerrahi Riskleri