Photoshop a Giriş Ve Araç Çubuklarının Kullanımı

İsimli konu WH 'Grafik Tasarımı' kategorisinde, özbek doygun üyesi tarafından 14 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Photoshop a Giriş Ve Araç Çubuklarının Kullanımı hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu anlatımda Adobe Photoshop proğramının ilk girişi olan yeni döküman nasıl açılır panellerde yapılan çalışmalar ve photoshop ta çok önemli olan araç kutusunda rectagular marquee tool ve diğer üç adet aracın nasıl kullanıldıını anlatmaya çalıştım.

14 Ocak 2017
  2. Photoshop a Giriş Ve Araç Çubuklarının Kullanımı Cevapları

3. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

@özbek doygun abi harika bir paylaşım olmuş, teşekürler.:alkis: Konuyu sabitliyorum. :)
    15 Ocak 2017
    özbek doygun bunu beğendi.
  4. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Çok teşekkür ederim kardeşim beğeniniz için sabitlemenizde güzel olmuş.Photosopla ilgili anlatımların devamı olacak acaba genel bir başlık açıp altına eklesek daha iyi olmazmı?
    15 Ocak 2017
    ●ŚOП İKλZ● ve YλяCλη bunu beğendi.
  5. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

Abi istersen şuan böyle devam et, Özer abi geldiğinde danışıp açılan konuları tek bir konu halinde vb. gibi düzenlemeler yaparım. :)
    15 Ocak 2017
  6. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Tamam. Ben konularımı bu şekilde açayım
    15 Ocak 2017
    YλяCλη bunu beğendi.
  7. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

PHOTOSHOPTA ALEV ANİMASYONU RESMİ YAPIMI VİDEOSU
    örnek resimler

Photoshop proğramı ile alev animasyonu nasıl yapılır detaylı şekilde anlatmaya çalıştım.

15 Ocak 2017
  8. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Photoshop proğramının performan ayarlarının yapılarak daha hızlı çalışması nasıl sağlanır anlatmaya çalıştım.

15 Ocak 2017
  9. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

örnek

Photoshop proğramı ile gif resmi nasıl yapılır detaylı şekilde anlatmaya çalıştım.

15 Ocak 2017
  10. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Photoshop proğramı ile youtube kanal kapağı nasıl yapılır. Kapak hazırlanırken nelere dikkat edilir detaylı şekilde anlatmaya çalıştım.

15 Ocak 2017
  11. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

15 Ocak 2017
  12. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında Daire etrafına yazı nasıl yazılır anlatmaya çalıştım

15 Ocak 2017
  13. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında Duvar saatinin pratik bir şekilde nasıl yapıldığını göreceğiz.

15 Ocak 2017
  14. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında contact sheet komutunun kullanım yöntemi anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  15. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında yazı yazma ve yazı içerisine resim eklemek anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  16. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında manzaraya fotoğraf ekleme anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  17. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında actions hazırlama ve automate batch komutunun kullanılması anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  18. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında haritaya fotoğraf yerleştirme yöntemi anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  19. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında çerçeveye resim yerleştirme metodları anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  20. özbek doygun

özbek doygun Yönetici

Bu Videoda Photoshop proğramında kılavuz çizgileri ve cetvel kullanımı üzerinde yapabileceğimiz değişiklikler anlatılmıştır.

15 Ocak 2017
  21. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

güzel düsünmüssünüz hepsini bir konu altinda toplayip sabitlemek en mantiklisi :alkis:
    15 Ocak 2017
soru sor

Photoshop a Giriş Ve Araç Çubuklarının Kullanımı