PhotoScape

İsimli konu WH 'Grafik Tasarımı' kategorisinde, Sport of Attack üyesi tarafından 3 Haziran 2011 tarihinde yazılmıştır. PhotoScape hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  PhotoScape (Ücretsiz Resim Düzenleme Programı) bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

  Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.


  [​IMG]



  DOWNLOAD
  3 Haziran 2011
  #1
 2. PhotoScape Cevapları

 3. indirdim deneyeceğim. teşekkürler.
  9 Haziran 2011
  #2
 4. Rica ederim..:)
  9 Haziran 2011
  #3
 5. Evet bu program guzel bir program ama sadece collage icin ben bir kac yil once onunla yapirdim
  2 Ekim 2011
  #4
soru sor

PhotoScape