Pendik'te trafik kazası: 1 ölü

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Pendik'te trafik kazası: 1 ölü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Pendik Kaynarca TEM Bağlantı yolunda bisiklet süren profesyonel bisikletçi Cenk Sanşan(36), dengesini kaybederek sağ şeritte ilerleyen hafriyat kamyonunun altına girdi. Sanşan, olay yerinde hayatını kaybetti. Kaza, Pendik Kaynarca TEM Bağlantı yolunda saat 11.30'da meydana geldi. İddiaya göre profesyonel bisiklet sürücüsü 3 arkadaş gezintiye çıktı. Hafriyat kamyonu bisikletçilerin yanından geçtiği sırada Cenk Sanşan, bisikletin dengesini kaybetti. Kamyonun deposuna çarptıktan sonra bisikletinden düşen Sanşan kamyonun altında kaldı. Sanşan olay yerinde hayatını kaybetti.

  Kazayı gören arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi. Olay yeri güvenlik şeridi ile kapatıldı. Polisin ve savcının incelemelerinin ardından Cenk Sanşan'ın cenezesi Kartal Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Hafriyat kamyonunun sürücüsü
  Kemal Adıyaman ve görgü tanıkları ifade vermek için emniyete götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

  ARKADAŞI KAZAYI ANLATTI
  Lojistik firmasında muhasebe uzmanı olduğu öğrenilen Cenk Sanşan'ın arkadaşı Tolga Zengin profesyonel bisikletçi olduklarını söyledi.
  Kazayı anlatan Zengin, kamyoncunun bir suçu olmadığını belirterek şöyle konuştu: "Kamyon geliyordu. Ben en önde gidiyordum. arkadaşlarım arkamdaydı. Ezilen arkadaş en arkadaydı. Kamyon buradan geçerken çarptı altına aldı. Kamyonun bir suçu yok. Zaten yol çok dar. Arkadaşta dengesini kaybetti. Kamyon geçsin diye kenardan gidiyorduk. Arkada ne olduğunu görmedik, en arkadaydı arkadaşımız. Kamyonun bir suçu yok. Kamyon düz yolunda gidiyordu, bizde düz yolumuzda gidiyorduk. Arkadaş dengesini kaybederek kamyonun altında kaldı" dedi.
  13 Mart 2016
  #1
 2. Pendik'te trafik kazası: 1 ölü Cevapları

soru sor

Pendik'te trafik kazası: 1 ölü