Penaltı Oyunları

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, oyuncutr üyesi tarafından 21 Eylül 2015 tarihinde yazılmıştır. Penaltı Oyunları hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. [​IMG]

    Futbol, özellikle erkekler arasında oldukça yaygın ve 7 yaşındaki çocuktan 70 yaşındaki yaşlı adama kadar herkes bu sporu takip ediyor. Oyun sektörü de bu yaygınlıktan nasibini almış ve yüzlerce farklı futbol oyunu üretilmiş ve hala yeniler üretilmeye devam ediyor. Penaltı Oyunları, bu spor dalında üretilen en güzel oyunlardan. Bu oyunlarda genellikle karşılıklı 5'er penaltı atışı yapıyorsunuz. Aynı Şampiyonlar Ligi ya da Avrupa Ligi maçlarında berabere kalındığında olduğu gibi seri penaltı atışları yapılıyor. Sırayla ilk önce atış yapıyorsunuz, ardından da kaleye geçip rakibinizin atışını gol yapamaya çalışıyorsunuz. Özellikle zor seçimi yaparsanız kazanmanız imkansız hale gelebilir. Maçın son dakikasında kazanılmış bir atış gibi heyecanla vuruşunuzu yapabilir ve iyi bir vuruş maçı kazandırabilir.

    Penaltı atışları yaptığınız oyunların dışında futbol oyunları oldukça fazla çeşitliliğe sahip. Usta bir frikikçi gibi falsolu sert atışlar kullanabileceğiniz frikik oyunları, sokak futbolunda kimin kaleye geçeceğini belirlediğimiz top sektirme ve 2 kişilik ya da tek başınıza bilgisayara karşı oynayabileceğiniz değişik maç oyunları oynayabilirsiniz. Erkeklerin en sevdiği spor olan futbol, flash oyuunlarla da bağımlılık yaratıyor. Tabi ki bilgisayarda oynadığınız oyunların hiçbiri gerçek bir maçın zevkini veremez. Ancak her zaman maç yapma imkanı bulamayacağınız için bu oyunlarla eğlenmeye devam edebilirsiniz.
    21 Eylül 2015
    #1
  2. Penaltı Oyunları Cevapları

soru sor

Penaltı Oyunları