Paylaş Beğen Günde 5-10 TL Kazan!

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, SlamlessNuker üyesi tarafından 2 Eylül 2014 tarihinde yazılmıştır. Paylaş Beğen Günde 5-10 TL Kazan! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Selam arkadaşlar bugun size bi siteyi tanıtıcam.. facebook ve twitter üzerinden beğeni ve paylaşım yaparak günlük para kazanabilirsiniz.. çok basit bir kullanımı var..

  1.Alışveriş yap kazan
  Bu yöntem sayesinde gittigidiyor,hepsiburada,n11 gibi e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparak firmanın belirlediği oranda kazanç elde edebilirsiniz.

  2.Üye ol kazan
  Bu seçenekte yani üye ol kazan seçeneğinde yine bir çok kaliteli e-ticaret firmasına üye olarak onların belirlediği miktarda ödemeyi hesabınıza alabilirsiniz.

  3.Paylaş kazan
  Bu seçenek sayesinde her 15 dakikada bir listedeki firmaların kampanyalarını paylaşarak 1 TL civarı para kazanabilirsiniz. Paylaş kazandan kazandığınız paranın hesabınıza işlenmesi için 48 saat boyunca paylaştığınız facebook durumunu kaldırmamalısınız.

  4.Beğen kazan
  Bu seçenekte ise defacto,mavi gibi büyük firmaların ve netlioo sitesinin kendi facebook hesabını beğenerek yine tıpkı paylaş kazanda olduğu gibi 1 TL civarı para alabilirsiniz. 3 ay içinde beğenmekten vazgeçersen, kazandığını sistem geri alır, tekrar beğenirsen yeniden yükler. Değişim ile ilgili güncellemeler farklılık arz eder, sistem kontrol ettiği günlerde kazancı günceller.

  Para kazandıgıma dair kanıt: http://i58.tinypic.com/4g683.jpg

  Buda Siteye üye olma linki: https://netlioo.com/register/uur4nus

  Not: Siteye ref'siz üye olunmuyor herkesin kazanması için yapılan bir uygulama bu..
  2 Eylül 2014
  #1
 2. Paylaş Beğen Günde 5-10 TL Kazan! Cevapları

soru sor

Paylaş Beğen Günde 5-10 TL Kazan!

Alakalı Aramalar:

 1. beğenerek para kazan

  ,
 2. günde 10 tl kazan

  ,
 3. 10tl kazqn

  ,
 4. gunde 22 tl kazam,
 5. 15 tl kazan gunluk