Pardus 2009.2

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, world_power üyesi tarafından 6 Aralık 2010 tarihinde yazılmıştır. Pardus 2009.2 hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Pardus işletim sistemi; kurulum ve kullanım kolaylığı ile, KDE masaüstü ortamında sağladığı kullanışlı, uyumlu ve güvenli birçok geliştirme ile işte karşınızda. Pardus ile internete bağlanabilir, e-postalarınızı okuyabilir, dostlarınızla güvenli bir şekilde iletişim kurabilir, müzik dinlerken ya da film izlerken bilgisayarınızın çokluortam yeteneklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Pardus'un sizin için yapabileceklerini keşfetmeniz için Pardus TÜBÄ°TAK/BÄ°LGEM adresini ziyaret etmenizden onur duyacağız.

    Pardus, kullanıcılarına en güncel uygulamaları ve en son güvenlik yamalarını da internet üzerinden GNU GPL Genel Kamu lisansı ile özgürce sağlıyor. Bu güncellemelerin boyu zamanla oldukça yüksek değerlere ulaşıyor ve kurulum ardından tüm güncellemelerin çekilmesi hem kurulum zamanını, hem de internet kullanımını artırıcı etki yapıyor. Bu sakıncayı ortadan kaldırmak için Pardus ekibi, ortalama üç aylık periyotlarla güncellenmiş ara sürümler yayınlıyor. Pardus teknolojilerinde yapılan son değişiklikler de bu ara sürümlerle kulanıcılara ulaştırılabiliyor.

    İndirmek İçin Tıklayın
    6 Aralık 2010
    #1
  2. Pardus 2009.2 Cevapları

soru sor

Pardus 2009.2