Papaz Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Papaz Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

  Papaz büyüsü nasıl yapılır ? Ülkemizde yaşayan insanların en çok sorduğu soruların başında geliyor bu soru, bende temel olarak papaz büyüsünün nasıl uygulandığına dair kısa bir bilgi vermek istiyorum merak edenler için.
  Öncelikle papaz büyüsünün etik bir büyü olmadığını söylemek isterim. Çünkü gerek amaç alarak gerekse yapılış tarzı bakımından hiç doğru olmayana bir takım ritüellere göre hazırlandığı için papaz büyüsü yapmak yada yaptırmak doğru bir davranış şekli değildir.
  Peki bu büyü nasıl yapılır? bundan söz etmek istiyorum. Papaz büyüsü kadınların ay başı kanı ile okunan bir takım ritüeller eşliğinde eşlerine yada sevdikleri adamları bağlamak için çok sık başvurulan bir büyü çeşididir. Yine ülkemizde pek çok insanın yanlış bildiği yada merak ettiği diğer bir konu ise papaz büyüsünün sadece papazlar tarafından yapılacağı yada sadece papazlar tarafından bozulacağı bilgisidir. Bu bilgi tamamen yanlıştır. Çünkü papaz büyüsü yapmak yada bozdurmak için illaki bir papaz bulmaya gerek yoktur. Bu büyüyü bilen her medyum çok rahatlıkla bu büyüyü hazırlar ve bozabilir. Bu yanlış bilinen bilgiyi de buradan düzeltmek isterim.
  Papaz büyüsü antik çağlardan beri bilinen tarihi çok uzun yıllara dayanan bir büyüdür. Papaz büyüsünü bozmak için Allah’ın gerçekten ilmine kuvvet verdiği bazı medyumlar vardır. Bunlar Allah’ın yardımı ile papaz büyüsünü çözebilirler. Büyünün Arapçadan gelen adı efsun veya sihirdir. Bunların manası aynıdır. Büyü yapmak elbette haramdır fakat büyü çözmek elbette hayırlı bir iştir.
  Sihrin tesirine inanmayanlar farkında olmadan dinen bir yanlış yapmış olurlar. Çünkü büyü ve sihir kavramları kutsal kitabımızda açıkca geçer. O halde büyünün gerçek olduğuna inanmak biz müslümanlar için bir gerekliliktir. Bu anlamda büyüye inanmayanlar bir nevi günah işlemiş olurlar. Dolayısıyla büyü vardır ama Allah dilerse izin verirse tesir eder eğer Allah izin vermezse elbette tesir etmez.
  O halde papaz büyüsü de diğer tüm büyüler gibi etkili bir büyüdür fakat Allah izin verirse ancak tesirini gösterir.
  Son düzenleme: 31 Temmuz 2014
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Papaz Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Papaz Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır?