Palandöken: Babalar Günü'nde 5 milyar TL ciro bekliyoruz

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Palandöken: Babalar Günü'nde 5 milyar TL ciro bekliyoruz hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  BABALAR gününde yapılan alışverişlerin hem babaları hem de esnafı mutlu ettiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Evlerimizin direkleri, her zaman arkamızda dağ gibi duran babalarımızı bu özel günlerinde mutlu etmek boynumuzun borcudur. Bütçemize uygun küçük dahi olsa bir hediye almak hem onların hem de esnafımızın yüzünü güldürür" dedi.

  "HER BÜTÇEYE UYGUN OLSUN DİYE İNDİRİMLER YAPILIYOR"
  Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde yapılan alışverişin normalden 2-3 kat arttığını söyleyen Palandöken, “Babalar günü gibi özel günlerde yapılan alışveriş normal zamanda yapılan alışverişten fazla oluyor. Esnaf ve sanatkarlarımızın da yüzünün güldüğü bu özel günde babalarımızı unutmamak gerekiyor. Herkesin bütçesine göre bir hediye alabilmesi için indirimler de yapılıyor. Küçük dahi olsa bir hediye hem babalarımızı sevindirecek hem de esnaflarımıza büyük katkı sağlayacaktır" diye konuştu.

  ‘BABALARIMIZ DA ANNELERİMİZ KADAR DEĞERLİ VE ÖZELDİR’
  Annelere yapılan harcamaların babalara göre daha çok olduğunu ifade eden Palandöken, "Nakit alımlar hariç geçen yıl Anneler Günü’nde 5,8 milyar lira harcanırken, Babalar Günü harcamaları 4,5 milyar lira olarak kayda geçti. Babalarımız da annelerimiz kadar değerli ve özeldir. Bu sebeple bu rakamın bu yıl 5 milyar lirayı geçmesini temenni ediyoruz. Evimizin direkleri, koruyucu kahramanlarımız babalarımızın bu özel gününü kutlar, tüm babalara ve baba olmayı bekleyenlere aileleriyle mutlu bir hayat dilerim” dedi.
  15 Haziran 2017
  #1
 2. Palandöken: Babalar Günü'nde 5 milyar TL ciro bekliyoruz Cevapları

soru sor

Palandöken: Babalar Günü'nde 5 milyar TL ciro bekliyoruz