Öztiryakiler Bulaşık Makinesi

İsimli konu WH 'Ev Elektroniği' kategorisinde, ilesendustriyel üyesi tarafından 9 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır. Öztiryakiler Bulaşık Makinesi hakkında bilgi ve tartışmalar. 1. Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Modelleri


  Öztiryakiler bulaşık makinesi ile daha verimli sonuçlar elde edilebilir. Bu ürünler daha ekonomik olmanın yanı sıra vakitten de tasarruf etmenin en iyi yoludur. Sanayi tipi bulaşıkhane ekipmanları arasında öztiryakiler sanayi tipi bardak yıkama makinelerinden Öztiryakiler bulaşık makinesi, kazan yıkama makinelerine kadar pek çok ürün bulunuyor.

  Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Paslanmaz Çelik Malzeme Üretimi

  Öztiryakiler bulaşık makinesi paslanmaz çelik ile üretilmektedir. Bu durum ürünlerin kalitesini arttırmanın yanı sıra uzun yıllar herhangi bir problem yaşamadan kullanabilmenin de yolunu açmaktadır. Özellikle yıkama tanklarında aynı anda 30 sepete kadar yıkama imkanı bulunuyor.
  Ayrıca hijyenik özellikleri ile de ön plana çıkan ürünler enerji ve su tüketimi konusunda da oldukça tasarruf sağlamaktadır.

  Aynı anda yüzler bardak ya da tabağı bir arada yıkama kapasitesine sahip olan öztiryakiler sanayi tipi bulaşıkhane makineleri daha az iş gücü ile daha çok iş yapma imkanı sağlıyor.

  Öztiryakiler ile Bulaşıkhane Ekipmanları Geniş Ürün Seçenekleri


  Öztiryakiler Bulaşıkhane ekipmanları arasında sadece sanayi tipi bulaşık makinesi bulunmuyor. Bu ürünler arasında bulaşıkhane tezgahları, bardak ve çatal kaşık basketleri bulunuyor. Aynı zamanda rahat ve konforlu bir yıkama için duş sprey setleri de bulunuyor.

  Duş sprey ünitelerinin makaralı olması sayesinde suyun daha geniş alanlarda da rahatlıkla kullanılması sağlanmaktadır. Endüstriyel alanlarda büyük bir ihtiyaç olan çöp öğütme makinelerini de bu kategoride bulmak mümkündür.

  Öztiryakiler Bulaşıkhane ekipmanları arasında bulunan ve endüstriyel mutfaklarda kurtarıcı niteliğinde olan bulaşık alma tezgahları arasında ise farklı çeşitleri bulmak mümkündür. Özellikle kauçuk özelliğe sahip olan bir çöp sıyırma sistemi bulunuyor.

  Tezgahlarda bulunan kanal yapıları sayesinde suyun sızması engellenmektedir. Bu ürünler genellikle ayarlanabilen bir ayak yapısına sahip olduğu için kullanımda konfor sağlar.

  Bulaşık tezgahları arasından 90 derece açıya sahip olan modellerin yanı sıra makaralı modeller de bulunuyor. Bu çeşitlilik sayesinde ürünler her tür endüstriyel mutfakta rahatlıkla kullanılabilir.
  9 Şubat 2018
  #1
 2. Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Cevapları

 3. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  18 Ekim 2019 16:30
  #2
soru sor

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi