Oyun oynarken kasmaya son,oyun Hızlandırma Programı indir

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 25 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. Oyun oynarken kasmaya son,oyun Hızlandırma Programı indir hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici  [​IMG]

  [​IMG]

  Chris-PC Game Booster programıyla birlikte oyunlarda kasan bilgisayarın donanımını tam anlamıyla kullanabilecek ve geliştiricilerin dediğine bakılırsa roket gibi kullanabileceksiniz.

  Son zamanlarda çıkan oyunlar bir hayli sistem kaynağı tüketmekte ve bu giderek de artma potansiyelinde. İş böyle olunca iki yıl önce bile almış olduğumuz bilgisayar yeni oyunların grafikleri altında ezilebiliyor. Windows işletim sisteminin donanımınızı tam performansta çalıştırmakta bazı eksiklikleri bulunuyor. Chris-PC Game Booster ise bu optimizasyonu sağlayarak kaynağın daha verimli dağıtılmasını sağlıyor.

  Chris-PC Game Booster ile CPU ve ekran kartınızı daha iyi kullanabilecek, Ram belleğinizin erişim hızını artırabilleceksiniz. Yeni donanım satın almanıza gerek kalmadan oyunlarda grafik kalitesini geliştirip yüksek kare hızları, pürüzsüz grafik animasyonlar ve sabit diskinizde daha iyi okuma ve yazma hızlarına erişebileceksiniz.

  Chris-PC Game Booster Kurulumu ve Full Olarak Kullanma
  1. İlk olarak verdiğimiz linki indirin ve dosyaları arşivden çıkartarak “setup_chrispc_game_booster_3_40.exe” uygulamasından programı kurun.
  2. Daha sonra beni oku dosyasındaki işlemin ardından “keygen.exe” ile programı lisanslayın.
  3. Son olarak isteğinize göre Türkçe yamasını “GameBooster – Türkçe Yama.exe” uygulamasından kurabilirsiniz.
  25 Aralık 2016
  #1
 2. Oyun oynarken kasmaya son,oyun Hızlandırma Programı indir Cevapları

soru sor

Oyun oynarken kasmaya son,oyun Hızlandırma Programı indir