Ouidad

İsimli konu WH 'Sanat' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 1 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Ouidad hakkında bilgi ve tartışmalar. 1. Kıvırcık saç uzmanı olan Ouidad (/we-dad/), kariyerine en ünlü tasarımcılar, Broadway yapımları ve New York’taki reklam ajansları için saç tasarımı yapan bir öğrenci olarak başladı.

  1984 yılında, ABD’de ‘kıvırcık saçlara özel’ bir salon açan ilk stilist oldu.

  Medya; Cosmopolitan, Shape, The Today Show ve CNN dahil olmak üzere çeşitli ortamlar aracılığıyla Ouidad’ın saç uzmanlığına pek çok kez tanık oldu.

  Medyada ve saç tasarımı endüstrisinde sıklıkla “Buklelerin Kraliçesi” olarak anılmaktadır. Ouidad’ın ‘kıvırcık saçlara özel’ salonları, 2009 yılından itibaren ABD’nin 22 şehrinde bulunmaktadır.

  Yayınlar

  Ouidad, 2002 yılında Curl Talk; Everything You Need to Know to Love and Care for Your Curly, Kinky, Wavy, or Frizzy Hair adlı ilk kitabını yayınladı. En büyük salonları, Manhattan (New York) ve Santa Monica’da yer almaktadır.

  Eğitim

  Ouidad, kıvırcık saçları tanıma ve şekillendirmeye yardımcı olmak amacıyla özellikle protein ve vitaminlerle formüle edilmiş kendi ‘Ouidad’ serisi saç ürünlerini piyasaya sürmeden önce kimya dersleri almıştır.

  1 Mart 2012
  #1
 2. Ouidad Cevapları

soru sor

Ouidad