OT yazarları Bodrumlular ile buluştu

İsimli konu WH 'Kültür - Sanat' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. OT yazarları Bodrumlular ile buluştu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  OT Dergisi'nin sevilen yazarları D&R'ın düzenlediği imza ve yaz söyleşileri kapsamında Bodrumlularla buluştu. Gençlerin ilgi gösterdiği etkinlikte, yazarlar Ali Lidar, Başak Buğday, Birol Tezcan, Cemil Cahit Yavuz ve Tuna Kiremitçi okuyucuları için kitaplarını ve OT Dergi'yi imzaladı.

  D&R Bodrum Milta Marina tarafından düzenlenen imza ve yaz söyleşileri kapsamında, OT Dergi'nin sevilen yazarları Ali Lidar, Başak Buğday, Birol Tezcan, Cemil Cahit Yavuz ve Tuna Kiremitçi Bodrum'a geldi. Marina Çarşısı'ndaki D&R Mağazası'nda yapılan söyleşi ve imza gününde yazarlar okuyucuları ile buluştu. Yazarlar son çıkan kitaplarını imzalarken, yazılarının yayınlandığı OT Dergi'yi de okuyucuları için imzaladı. Gençler, yazarlara kitaplarını imzalatırken hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi. Yazarlar gençlerle sıcak bir ortamda sohbet de etti. Yazar Ali Lidar, "OT Dergi'nin Yaz buluşmaları kapsamında okuyucularla buluşuyoruz.10 gün sürecek etkinlik Çanakkale'den başladı. Ayvalık ve Denizli'de okuyucularla buluştuktan sonra Bodrum'dayız. Programın devamında ise Marmaris, Antalya, Adana ve Mersin'de okuyucularla buluşacağız. Normal sezonda buluşamadığımız yerlere gidelim dedik. Çünkü buralarda çok fuar olmuyor. Kitapları dergileri imzalıyoruz. Genç bir okur kitlemiz var. Her gittiğimiz yerde gençler alaka gösteriyor, teşekkür ediyoruz" dedi.
  26 Temmuz 2017
  #1
 2. OT yazarları Bodrumlular ile buluştu Cevapları

soru sor

OT yazarları Bodrumlular ile buluştu