Ot dergisi yazarları Bodrum D&R'da okurlarıyla buluşacak

İsimli konu WH 'Kültür - Sanat' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Ot dergisi yazarları Bodrum D&R'da okurlarıyla buluşacak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  D&R Bodrum Milta Marina, 24 Temmuz Pazartesi günü 19.00’da keyifli ve eğlenceli bir imza günü ile sohbete ev sahipliği yapacak. D&R Bodrum Milta Marina, OT Dergisi’nin sevilen yazarları Ali Lidar, Başak Buğday, Birol Tezcan, Cemil Cahit Yavuz ve Tuna Kiremitçi’yi imza ve söyleşi etkinliğinde okurlarıyla buluşturacak.

  D&R, sevilen yazarlarla okurlarını bir araya getirdiği ‘D&R Live İmza ve Söyleşi’ etkinliklerine devam ediyor. D&R Bodrum Milta Marina, OT Dergisi’nin dokuz farklı durakta okurlarıyla buluşacağı yaz sohbetinin Bodrum durağında, 24 Temmuz Pazartesi günü derginin yazarlarını ağırlayacak. Ali Lidar, Başak Buğday, Birol Tezcan, Cemil Cahit Yavuz ve Tuna Kiremitçi’nin yer alacağı ekip, imza gününün yanı sıra keyifli bir sohbete de imza atacak. 24 Temmuz Pazartesi günü 19.00’da D&R Bodrum Milta Marina’da düzenlenecek etkinlikte, okurlara bazı sürprizler de yapılacak.
  23 Temmuz 2017
  #1
 2. Ot dergisi yazarları Bodrum D&R'da okurlarıyla buluşacak Cevapları

soru sor

Ot dergisi yazarları Bodrum D&R'da okurlarıyla buluşacak