Öneri

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, CormoRant üyesi tarafından 27 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Öneri hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar Size 4 Adet Öneri sunacağım ve Madde madde düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.

1-Ansiklopedi bölümünün alt bölümü olan sözlük bölümünün tamamen oradan ayrılarak Tek bölüm olarak olması ve alt bölümlerininde Alfabemizde bulunan 29 harf alt bölümü olması bunun nedeni kelime ararken daha kolay yoldan ulaşmak tek bölüm zor olabiliyor.

2-Özgür düşüncelerin paylaşılacağı kısaca herkezin her türlü sevdiği kitaplar sanatçılar isimler v.s v.s bunları bu bölümde paylaşım düşüncelerini özgürce ifade edebilmeli ve bir tavsiye bölümün adı Kişisel Sayfam olabilir.

3-Herkezin amaçlarının çeşitlendirilmesi.Mesela bir kişinin hedefinin ya modluk yada vip albaylık olmaması gerekir.Mesela spor bölümünden anlıyorsa veya yazılımdan anlıyorsa tabi her bölüme ayrı ayrı değil genel bölümlerin rütbeleri oluşturulsa insanların ulaşacağı hedefleri olur.

4-Tuğgeneral tüm general v.s isimlerin Görev isimleriyle değiştirilmesi.Çünkü foruma yeni gelen biri tuggeneral ney tüm general ney diye sorabılır.

Madde madde görüşlerinizi alabilirmiyim?
    27 Şubat 2012
  2. Öneri Cevapları

3. Nick

Nick Yönetici

4. önerine katılıyorum sadece. :) Onun üzerinde de çalışıyorum şuan. (fikirsel olarak)
    27 Şubat 2012
  4. peki rütbeler askerlik mercisinden farklı olursa +rep ile gelen madalyaların yerini de başka birşey alacak mı? Ya da yine ona uyumlu birşey mi olacak? :öhh:
    27 Şubat 2012
  5. 2. Önerini ben 2 yıl önce dile getirmiştim :) Sanırım Kişisel Sayfa'dan kastın blog tarzı bişey.Ben buna benzer bişey önermiştim.Olumlu yanıt geldi fakat gerçekleşmemişti.Vbulletin 4'te bildiğim kadarıyla blog eklentisi var.Onu aktifleştirseler her üye kendi profilinde kendi blogunu oluşturabilir.Tabi bu blogların denetimi yine moderatörlere kalıyo.Blog moderatörü de oluşturulabilir tabi ki.Bu da benim görüşüm.
    27 Şubat 2012
  6. Onların sorun olacağını sanmıyorum.
    27 Şubat 2012
  7. ziki

ziki Yönetici

1. madde: Sözlük üzerinde daha önce de benzer denemeler oldu ama pek sonuç vermedi ama ama yine de değerlendirilebilir diye düşünüyorum :)

2. madde: Özgürlük boyutunu çok abartanlar olacaktır ve kontorolü zor olabilir. Bu yüzden biraz sakıncalı bir durum gibi geldi bana :) Kendi çerçevemiz dahilinde zaten özgürce paylaşım yapıyoruz :)

3. madde: Tam anlayamadım :D

4. madde: Nick adminim bilir :D

Ayrıca öneriler için teşekkür ederiz modum... :happy:
    27 Şubat 2012
  8. 1. ve 4. maddelere katılmıyorum.Ben kullandığımız rütbe sistemini seviyorum.

3. önerin de zaten uygulanıyor. Mesela önceden adminimlerimiz soruyor hangi bölümü istiyorsun diye nelerden anlıyorsak o bölümleri istiyoruz :-) vıp albaylıkta uzun süre emek vermiş üyelerimizin rütbesi zaten.

geriye 2. madde kalıyor ona da neden olmasın diyorum :-)
    27 Şubat 2012
  9. Hangı bolumu ıstıyorsun değil Yeni rütbeler geliştirilmeli farklı renkte olabılır işte :)
    27 Şubat 2012
  10. rütbe önerisi 4. madde de ben onu kastetmedim :D mod ve vıp durumlarını açıkladım orda :-)
    28 Şubat 2012
  11. 3-Herkezin amaçlarının çeşitlendirilmesi.Mesela bir kişinin hedefinin ya modluk yada vip albaylık olmaması gerekir.Mesela spor bölümünden anlıyorsa veya yazılımdan anlıyorsa tabi her bölüme ayrı ayrı değil genel bölümlerin rütbeleri oluşturulsa insanların ulaşacağı hedefleri olur.

Evet Ya ben İsmimin Renki olmasını istiyorum :(
    28 Şubat 2012
  12. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

1.Madde Hakkında Önceden Çeşitli Denemeler Oldu Ama Sonuç Alınamadı O Sebeple Ansiklopedi Bölümüyle Birleştirildi.
    2.Madde Hakkında Bunun Bir Zamanlar Olacağını Bekliyorduk Ama Neden Olamadığı Hakkında Pek Bir Bilgimiz Yok.
    3.Maddeye Gelince Rütbe Karışıklığı Olacağına Eminim.
    4.Madde de İse Eğer Böyle Birşey Yapılırsa Askeri Rütbe Kullanmanın Amacının Olmadığı Kanısındayım...
    28 Şubat 2012
  13. Güzel öneriler. Takdir yöneticilerin tabii.
    10 Temmuz 2017
soru sor

Öneri