Önemli! Sorular ve Soru Başlıkları

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 25 Mart 2010 tarihinde yazılmıştır. Önemli! Sorular ve Soru Başlıkları hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Üyelerin ve Misafirlerin Dikkatine:

Öncelikle misafirlerin ve üyelerimizin dikkat etmesini istediğim bir husus var.İnsanların aradıklarını daha kolay bulmalar için ve sorduğunuz sorulara daha çabuk ve doğru bir şekilde cevap verilebilmesi için konu başlıklarınızı anlaşılır bir şekilde yazmanızı istiyorum.

Konu başlığınızı "acil yardım istiyorum" yazmak yerine sormak istediğiniz soruyu yazarsanız daha faydalı olur.Bu şekilde sorulan soruların başlıklar görevli arkadaşlar tarfında değiştirileceği için sorduğunuz soruyu bulmakta da sıkıntı çekebilirsiniz.

Moderatörlerin Dikkatine:

Arkadaşlar sizlerin yapması gereken de açılan konuları takip ederek gerekli düzenlemeleri yapmanızdır.Özellikle konu başlıklarını düzenlemelisiniz.

Örneğin.:

Üyenin Yazdığı Başlık : lakin bağlacı

Konu içerisindeki soru: lakin baglacının anlamı istiyorum

Yapacağınız Düzenleme:

Başlık: Lakin bağlacının anlamı nedir?

Bunu yaparak başlık hem daha açıklayıcı hemde daha faydalı olmuş olacaktır.

25 Mart 2010
  2. Önemli! Sorular ve Soru Başlıkları Cevapları

3. bilgilendirdiğin için tşkler
    25 Mart 2010
  4. Bilgi İçin Teşekkürler. Bunları uygulayacağım :)
    25 Mart 2010
  5. Mp3 paylaşımı yasak eğer konu olarak açarsanız yardımcı olacaklardır...
    2 Nisan 2010
  6. Ben yeni üyenizim,hangi konulardan bahsetmem lazım,dünyevi;uhrevi her şeyi konuşabilir miyiz?neyzenüstün
    23 Nisan 2010
  7. yeni üyeyseniz ,tanışma ve hoşgeldin mesajları bölümüne girip konu açarsanız, hem diğer üyelerimizle tanışırsınız hemde size her konu da yardımcı olabiliriz:tamam:
    23 Nisan 2010
  8. konu bilgilendirme amacıyla açıldığından okunması gereken bir konu yorum yapılması değil

konu kilit
    23 Nisan 2010
soru sor

Önemli! Sorular ve Soru Başlıkları