On Üç Yıl Olmuş Meğer

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, dilaraaks üyesi tarafından 28 Haziran 2020 21:29 tarihinde yazılmıştır. On Üç Yıl Olmuş Meğer hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Merhabalar Arkadaşlar,

Google'da gezinip bana ait yazıları aratırken 'Dürüstlük esastır' tam on üç yıl önce üye olduğum ve unuttuğum Webhatti.com sitesine denk geldim. Bir baktım meğer yıllar öncesi buralardaymışım, forumdan arkadaşlar edinmiş, bir şeyler paylaşmış, hatta o vakitler 'Gökhan Özen' hayranlığımın zirve olduğu ergenlik dönemlerimdi, ona dair şarkıları paylaşıp teşekkür mesajları almışım falan... O dönemler gözlerimin önünden film şeridi gibi geçti adeta. Kullanıcı adı ve şifremi hatırlıyor olduğum için -iyi ki- vefalı bir mesaj atayım istedim. Bilmiyorum, forum siteleri eskisi kadar canlı mı, hâlâ her gün istisnasız birkaç saatini ayıranlar var mı? Burası hâlâ ayakta olduğuna göre demek ki var hâlâ...

Ben açıkçası sosyal medyada Twitter, Facebook gibi sosyal ağlar yaygınlaştıktan sonra forum sitelerinden elimi eteğimi çektim. Unuttum da diyebilirim, onlara zaman ayırmayı. Zaten diğerleri yeteri kadar kalabalıklaştırıyordu zamanı. Çalıyordu zamandan.

Ama burası ilk göz ağrılarımdan biri gibiymiş, nasıl olmuş da unutmuşum... On üç sene evveline şöyle bir dönüp baktığımda 18 yaşındaydım, hayata bakışım farklıydı fakat yazmak aşkım her daim bakiydi.

Geçen bu on üç senede buradaki arkadaşları unutmuş olabilirim, evet, kabul ediyorum. Hiçbirinizi hatırlamıyorum desem abartmış olmam. Eminim siz de hatırlamıyorsunuzdur.

Ama tarihe bakarsak eskiye ait olan her şey değerlidir. 2007'den bu yana değişimlerle dolu olan hayatımın bir nebze katkısı siz olduysanız teşekkür ederim kendi adıma.

Sevgiler, hoş kalın.
    28 Haziran 2020 21:29
  2. On Üç Yıl Olmuş Meğer Cevapları

soru sor

On Üç Yıl Olmuş Meğer