'Oluşturmak istenen süreç telafisi imkansız sonuçlar doğurur'

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 6 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. 'Oluşturmak istenen süreç telafisi imkansız sonuçlar doğurur' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  "SÜREÇ SADECE SUUD'A, KATAR'A YA DA KÖRFEZ ÜLKELERİNE DEĞİL BÜTÜN COĞRAFYAYA ZARAR VERİR"

  SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twıtter adresinden yaptığı açıklamada, "Sadece Türkiye’miz değil İslam dünyası da hoşgörü, huzur ve sükunetin ayı Ramazan’da tam tersine öfke, çatışma ve kavganın kurbanı oluyor. Buna şimdi bir de Katar krizi eklendi. Biz öncelikle her zaman olduğu gibi sağduyu çağrımızı yineliyoruz. İslam dünyasının derdinin bini aştığı bir dönemde bu süreç sadece Suud’a, Katar’a ya da Körfez ülkelerine değil bütün coğrafyaya zarar verir. Katar'la birlikte oluşturmak istenen süreç telafisi imkansız sonuçlar doğurur. Neymiş efendim, gerekçe Katar teröre destek veriyormuş da, şuymuş da buymuş da... Bunları boşverin. Bu işin bir tane gerçeği, bir tek gerekçesi var, o da İslam dünyası üzerinde çok tehlikeli ve çok sinsi bir oyun oynanıyor. Ortadoğu mezhep farklılıkları üzerinden tahrik edilerek bir 'Şii-Sünni' savaşının içine çekilmeye çalışılıyor. Bu oyuna düşmemeliyiz. Bölgemizde yaşanacak bir mezhep çatışması İslam dünyasının ortaçağı olur. Bu süreçte atılacak yanlış bir adım Müslümanların değil Siyonizmin emellerine hizmet eder" ifadelerini kullandı.

  Karamollaoğlu, Göztepe Spor Kulübü'nü de tebrik ederek, "Süper Lige yükselerek İzmirlilerin göğsünü kabartan Göztepe Spor Kulübümüzü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
  6 Haziran 2017
  #1
 2. 'Oluşturmak istenen süreç telafisi imkansız sonuçlar doğurur' Cevapları

soru sor

'Oluşturmak istenen süreç telafisi imkansız sonuçlar doğurur'