Okumadan Gecmeyİn Derİm!!!GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, ESRA_18 üyesi tarafından 24 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır.

1. Merhaba bende Sm . bir okulda 7. sınıfa gidiyorum . Bizim sınıfa bir çocuk geldi adı u.d .Geldiği andan beri kalbimde bir aşk , bir kıpırtı .Sanki hiç hissetmediğim bir duygu . Ben biraz içine kapanık birazda utangaç olduğum için kimi seversem seviyim sonuç alamadım. Okula bu sene 1. dönem geldi U. İlk gün yanıma gelip benimle peltek bir şekilde dalga geçercesine konuştu bende öle konuşmaya başladım .Yani onun yanında dalga olsun diye . Ama bi süre sonra bana onun ilgisi kalmadı .Zat en tek yakınlığımız birbirimize kalem vererek oldu..Birde bizim sınıfın sürtük kızı B var . Betül ne yazıkki benim en iyi arkadaşlarımdan bir tanesi . Bana udan hoşlanıyorum diye geldi mozardım kızardım ama belli etmedim , ağlayacak gibi oldum ve durdum .Dha önceleri hep ben kimi seversem b de onu sevmişti .Y de , Mr de .... Neyse bu seferde aynı şey oldu. Betül bana baktı ve sende sevmiyorsun dimi U yu senin saçını başını yolarım Umut benim dedi bende onu üzmemek için hayır umuttan nefret ediyorum dedim. O günden sonra Umut b nin onu sevdiğini öğrendi .Ben mal oldum beynim sarsıldı . U biraz terbiyesizdir yani şu iğrenç. olaylara kafası çok sarıktır. Bl de dikkatini çekiyordu . Daha sonraları b ye ilgisi arttı .Her gün ağlıyorum gerekirse gözlerim patlar ama yinede bırakmam. B bana bugün dedi ki U beni seviyormuş U nun kankası söyledi .Ama belli etmek istememiş dedi ve güldü .Yıkıldım daha önce ona böle bşi dediler ve yalan çıktı yine yalan çıması umuıduyla nese byyyyyyy .
    15 Nisan 2014
soru sor

Okumadan Gecmeyİn Derİm!!!GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ