Okumadan Gecmeyİn Derİm!!!GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, ESRA_18 üyesi tarafından 24 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır. Okumadan Gecmeyİn Derİm!!!GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. GERCEKHİKAYELER 10.SINIF:İNGİLİZCE DERSİNDE YANIMDA BİR KIZ OTURUYORDU ONUN İÇİN BENM EN İYİ ARKADASIM DİYORDU..AMA BEN ONUN İPEK GİBİ SACLARINA BAKIP BENİM OLMASINI İSTİYORDUM...AMA O BANA BENİM ONA BAKTIGIM GİBİ BAKMIYORDU BUNU BİLİYORDUM,DERSTEN SONRA KALKTI VE GECEN GÜN SINIFTA OLMADIGI İÇİN GÜNÜN NOTLARINI İSTEDİ VE ONA NOTLARI VERİİRKEN BANA TESEKKÜR ETTİ VE YANAGIMDAN ÖPTÜONU ÇOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM NEDENİNİ BİLMİYORDUM AMA ÇOK UTANIYORDUM... 11.SINIF:TELEFONUM CALDI ARAYAN OYDU VE AGLIYORDU BANA ASKIN NASIL KALBNİ KIRDIGINI ANLATTI BENİ EVİNE CAGIRDI YALNIZ KALMAK İSTEMEDİGİNİ SÖYLEDİ,BENDE TABİKİ GİTTİM,KOLTUG,ONUN YANINA OTURDUM,GÜZEL GÖZLERİNE BAKMAYA BAŞLADIM VE ONUN BENİM OLMASINI DİLEDİM ,2 SAAT SONRA DREW BARRYMERE'UN BİR FİLMİ BASLADI VE ONU İZLEDİK FİLMİ İZLEDİKTEN SONRA UYUMAYA KARAR VERDİ BANA HER SEY İÇİN TESEKKUR ETTİ VE BENİ YANAGIMDAN ÖPTÜ.ONU AKADAS OLARAK İSTEMEDGİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM,ONU ÇOOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA COK UTANIYORDUM...SON SINIF:MEZUNİYET BALOSUNDAN BİR GÜN ÖNCE YANIMA GELDİ CIKTIGI COCUK HASTA VE PARTİYE GELEMEYECEK DEDİ,BENİMDE CIKTIGIM BİRİ YOKTU VE 7.SINIFTA BİRBİRİMİZE SÖZ VERMİŞTİK EGER CIKTIGI BİRİ OLMAZSA PARTİLERE BİRLİKTE GİDECEKTİK ''EN İYİ ARKADAŞ''OLARAK.VE PARTİYE BİRLİKTE GİTTİK,O AKŞAM ÇOK GÜZELDİ ,HER ŞEY YOLUNDA GİTTİ,PARTİDEN SONRA EVİNİN KAPISININ ÖNÜNE KADAR BIRAKTIM,KAPININ ÖNÜNDE ONA BAKTIM O DA BANA GÜZEL GÖZLERİYLE BANA GÜLÜMSEYEREK BAKTI.ONUN BENİM OLMASINI İSTİYORDUM..AMA O BANA BENİM ONA BAKTIGIM GÖZLE BAKMIYORDU BUNU BİLİYORDUM BANA ''HAYATIMIN EN GÜZEL ZAMANINI GECİRDİGİNİ''SÖYLEDİ VE YANAGIMDAN ÖPTÜ...ONU SADECE ARKADAS OLARAK İSTEMEDİGİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM,ONU ÇOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA COK UTANIYORDUM...GÜNLER,HAFTALAR,AYLAR GECTİ VE MEZUNİYET GÜNÜ GELDİ ÇATTI..SÜREKLİ ONU İZLEDİM .ONUN MÜKEMMEL VÜCUDUNU SEYRETTİM.DİPLOMASINI ALMAK İÇİN SAHNEYE CIKARKEN SANKİ HAVADA SÜZÜLEN BİR MELEK GİBİYDİ.ONUN BENİM OLMASINI İSTİYORDUM...AMA O BANA BENİM ONA BAKTIGIM GÖZLE BAKMIYORDU BUNU BİLİYORDUM.HERKES EVİNE GİTMEDEN ÖNCE YANIMA GELDİ VE AGLAYARAK BANA SARILDI SONRA BASINI OMUZUMA KOYDU VE ''SEN BENİM EN İYİ ARKADASIMSIN''TESEKKURLER DİYİP YANAGIMDAN ÖPTÜ.ONU SADECE ARKADAS OLARAK İSTEMEDİGİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM,ONU ÇOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM.NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA COK UTANIYORDUM..ARADAN YILLAR GEÇTİ:BİR KİLİSEYEDEYİM VE O KIZIN NİKAHINI İZLİYORUM... EVET ARTIK EVLENİYORDU ONUN,''EVET KABUL EDİYORUM''DEMESİNİ,YENİ HAYATINA GİRMESİNİ İZLEDİM,BASKA BİR ADAMLA EVLİ OLARAK.ONUN BENİM OLMASINI İSTİYORDUM ...AMA O BANA BENİM BAKTIGIMGÖZLE BAKMIYORDU BUNU BİLİYORUM YENİ HAYATINA GİRMEDEN ÖNCE YANIMA GELDİ VE''NİKAHIMA GELDİN TESEKKURLER''DYİP YANAGMDAN ÖPTÜ.ONU SADECE ARKADAS OLARAK İSTEMEDİGİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM ONU COK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA COK UTANIYORDUM. YILLAR ÇABUK GEÇTİ:SU AN BENİM BİR ZAMANLAR EN İYİ ARKADASIM OLAN KIZIN TABUTUNA BAKIYORUM,ESYALARI TOPLANIRKEN LİSE YILLARINDA YAZDIGI GÜNLÜĞÜ ORTAYA CIKTI... HEMEN GÜNLÜĞÜ ALDIM VE GÜNLÜKTE OKUDUGUM SATIRLAR ŞÖYLEYDİ!!!!!!''ONUN GÖZLERİNE BAKARAK ONUN BENİM OLMASINI DİLEDİM..AMA O BANA BENİM ONA BAKTIGIM GÖZLE BAKMIYORDU BUNU BİLİYORUM.ONU SADECE ARKADAS OLARAK İSTEMEDİGİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM,ONU ÇOK SEVİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM NEDENİNİ BİLMİYORDUM AMA ÇOK UTANIYORDUM KEŞKE BANA SEVDİGİNİ SÖYLESEYDİ.HAYATTA HİÇBİR SEY İÇİN GEÇÇ KALMAYIN SEVDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN BU ONU KAYBETMEKTE OLSAAAA ŞİMDİ KOŞ GİT SEVDİĞİNE,ONU SEVDİĞİNİ HAYKIRIRCASINA BELLİ ET..!!!!!!
    24 Eylül 2007
  2. Okumadan Gecmeyİn Derİm!!!GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ Cevapları

3. cok güzeldi :(
    24 Eylül 2007
  4. aRKaDaSLarR YoUTuBe Da oNuN ViDeo Su VaR oNa BaKMaNiZi TaVSiYe eDeRiM PaYLaSiM iCiN SaGoL
    26 Eylül 2007
  5. arkadasım you tu bede wideosu war demişin ya adı ne olarak geciyor???
    27 Eylül 2007
  6. çok güzel bir hikaye aşk açısı çekenleri çok etkiliyor ama koşup sevdiğini haykıracak bir sevdiğim yok ..öldü
    27 Eylül 2007
  7. guzel hıkaye tesekkurler:(:(
    27 Eylül 2007
  8. ya nerden buldun bu hikayeyi ya çeğerimiz parçalandı :(:(:(:(:(:(
    28 Eylül 2007
  9. şemor senn adına üzüldüm ama olenle olnmuyor hayat dewam ediyor inş tekrar karsına sewcegn bi insan cıkar...
    28 Eylül 2007
  10. çok güzell bi hikaye... benimde ortaokulda oldu ama ben arkadaşım olarak seviyodum onla mahhalle maçlarına gitme sahilde bisikletle dolaşma basket oynmak hoş oluyo arkadaşça ama... sonra beni sevdiğini öğrenince çok kızdım ve hep reddettim ve benden sıtkının sıyrılmasını sağladım.. şimdilerde bakıyorumda halen aradan 5 sene geçti aşık gözlerle bakıyo karşılaşınca.. ama elimden bişey gelmez o benim takım, mahalle ve sınıf arkadaşım üzgünüm bu durum için...:=(((
    6 Ekim 2007
  11. OKUDUĞUM EN GÜZEL HİKAYE BUYDU ÇOKKK TESEKKÜRLER :öhh:
    10 Kasım 2007
  12. paylasim icn tsk
    15 Kasım 2007
  13. PayLaşım İçin SaoL !!
    14 Mayıs 2008
  14. harıkaydı cok guzeldı paylasım ıcın cok saolasın ..
    14 Mayıs 2008
  15. paylaşım için teşekkürler...
    4 Eylül 2008
  16. çok çok iyidi bu hikayende! aynen katılıyorum hikayenin son cümlelerine >>>hiçbirşey için geç kalmamalı! hayat bizi affetmiyor arkadaşlar.....................[ok]
    15 Eylül 2008
  17. abı bu hıkayeyı saat 11 de lokum fm de gecenın yalnızlıgı dıe bı program war orda okuyo ama yınede saol cok mukemmkel bı paylasım benı derınden etkılıyo bu hıkaye tskler
    18 Eylül 2008
  18. okudugum gibi sevdigime seni seviyorum dedim
    19 Eylül 2008
  19. bu hikaye ilk defa izmir de radyo 35 vesaire programında yayınlardı. ömer köroğlu diye bir radyo programcısı okuyu. ve hikayenin adı o bana benim ona baktığım gözle bakmıyor
    23 Eylül 2008
  20. paylaşım için teşekkürler

bencede sevdiğinize seni seviyorum demekten asla geri kalmayın vakit kısa
    24 Eylül 2008
  21. çok güseldii..
    27 Eylül 2008
soru sor

Okumadan Gecmeyİn Derİm!!!GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ

Alakalı Aramalar:

1. ortaokul aşk hikayeleri

,
  2. ömer köroğlu obenim ona baktığım gözlerle bakmıyor