Okulları Kapanan Çocuklar İçin Hediye Önerileri

İsimli konu WH 'Hobi Forumları' kategorisinde, ilovehuni88 üyesi tarafından 8 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Okulları Kapanan Çocuklar İçin Hediye Önerileri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Okulların kapanmasına çok az kaldı! Karne hediyesi telaşı anne babaları sardı! İşte size 9 yaşındaki çocuk için hediye önerileri geliyor!

  Listenizdeki 9 yaşındaki çocuk tehlikeli bir şekilde çocuk ve ara arasındaki çizgiyi aşıyor. Bu nedenle oyuncak dünyamız ilerleme kaydettiğini hissettirmek için favori oyuncaklarımızı topladık - ancak oyuncak dünyasını geride bırakmıyoruz. Terlik iki katına çıkan rahat çoraplardan, akıllı telefonlar ve oyun cihazlarıyla etkileşime giren oyuncaklara kadar, 9 yaşındaki çocuklar için en sevdiğim pikapları burada bulabilirsiniz.

  Futbol topu, çocuğunuz her topa vuruşunda üç adımlık, hız, dönme ve yörünge bilgilerini arkadaşınıza gönderir; bu, fantezi ayak çalışmalarında onlara yardımcı olmak için en havalı yol!
  Star Wars Ölüm Yıldızı Bluetooth Hoparlörü, biliyorsunuz ki bu yaş çocuklar çokça müzik diniyor! Star Wars hayranları, Star Wars Ölüm Yıldızı Bluetooth Hoparlörü ile heyecanlanacak - bu ürün ayrıca karanlıkta yanıyor.

  [​IMG]

  Lego: En klasik ama bir o kadar da vazgeçilmez bir hediye aslında! Hem renk renk hem de yaratıcılığı arttıran bir hediye!
  Gözleri Kalpli Emoji Yastık: Emojiler çok moda! Çocuklar bunlara bayılır! Farklı çeşit emojiler de mevcut!
  Elektronik Sözlük Bookmark: Emin olun uzun soluklu bir hediye olacaktır! Hem ödevlerine de yardımcı olacak! Yaşamınızdaki küçük okuyucu için, Elektronik Sözlük Bookmarkonu kitaplarına daldırmak için mükemmel bir hediye. Süper ince olduğundan meşru bir yer imi olarak hizmet edebilir ve aynı zamanda onun kelime haznesine yardımcı olur.
  Oyuncak araba seti: Elbette ki şu kocamanlardan bahsediyorum! Kaç yaşında olursa olsun bir erkek her daim buna bayılır!

  [​IMG]

  Scooter: Bir de son 10 yıldır hayatımıza hızlı bir giriş yapan scooter var! Bu aletler özellikle yaz tatillerinde çok iyi olur!

  Umarım dilediğiniz hediyeyi bulursunuz!
  8 Haziran 2017
  #1
 2. Okulları Kapanan Çocuklar İçin Hediye Önerileri Cevapları

 3. çizgi roman alınabilir bence.
  6 Temmuz 2019
  #2
soru sor

Okulları Kapanan Çocuklar İçin Hediye Önerileri