Ofis Versiyonlar

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 16 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Ofis Versiyonlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ofis versiyonlar ve ile ilgili bu yazıda Ofis Versiyonlar hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Yaşam paylaşım uzmanından...  [​IMG]

  Microsoft Office Proğramı Tehlikede
  [​IMG]
  Amerika’da hackerler Microsoft Office programı yüklü bilgisayarlara saldırı başlattı. Microsoft’a göre tehdit altındaki Office versiyonları şöyle:
  Microsoft tarafından yapılan açıklamada, saldırganlar Windows’ta buldukları boşlukları değerlendirerek saldırılarını gerçekleştirdiklerini bildirirken, tehdit altında olan versiyonların Office XP, 2003 ve 2007 olduklarını belirtti.  Kullanıcılarından geçici olarak Office programlarını kaldırmalarını tavsiye eden Microsoft, ancak bu sayede saldırıları atlatabilecekleri uyarısında bulundu.

  Microsoft saldırıları en hafif şekilde atlatabilmek için kullanıcılarına http://support.microsoft.com/kb/973472 internet adresinden indirebilecekleri geçici programlarıda kullanıcılarına sundu.

  Dünya’daki bilgisayarların yüzde doksanında bulunan Microsoft’un işletim sistemi Windows, hackerlerin hedefinde bulunarak sürekli olarak saldırılarına maruz kalıyor.

  Zaman
  16 Ekim 2013
  #1
 2. Ofis Versiyonlar Cevapları

soru sor

Ofis Versiyonlar