Ödev İstekleri

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, Nick üyesi tarafından 11 Nisan 2007 tarihinde yazılmıştır.

1. mülakat orneklerı lazım lutfen yarım edın
    12 Nisan 2009
  2. 1-2-3-üncü derecelerden fonksiyon çizimi
    17 Nisan 2009
  3. arkadaşlar kardeşimin bi ödevi var.aradm bazılarını buldum.ama bunlarda takıldk.yardımcı olur musunz?
    konular bunlar:
    şimdiden teşekkürler
    kayısı ile lgili bir anket(soru sayısı farketmez),anket sonuçlanmış olması lazım
    bi de kayısıyla ilgili 5 tane makale(sayfa sayısı 8-10 olmalıymış)
    11 Mayıs 2009
  4. proteus projesi gerek arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar proteus ta hazırlanmış proje gerek yardımcı olursanız sevinirim
    13 Mayıs 2009
  5. arkadaşlar bana acilen bi tiyatro özeti lazım ama son çıkanlarda mayıs 2009 tiyatro özetleri internetten bulamadım1-2 sayfa olsa yeter bi oyun hakkında bilgi oyuncular falan 1 haftadır arıyorum istedğim kriterlerde bulamadm yardımcı olursanız sevinirim.
    teşk.ederim.
    15 Mayıs 2009
  6. arkadaşlar benim final ödevim için slogana ihtıyacım var oturdugum sehırde bı otel yada restaurantı resımlerıyle tanıtıcam ve bunun için sizden slogan örnekleri istiyorum yardımcı olursanız sevınıcem iç mimarlık okuyorum şimdiden teşekkürlerrrr
    18 Mayıs 2009
  7. arkadaşlar benim gümrük staj dosyasına ihtiyacım var yardım edebilir misiniz zahmet olmazsaa:S
    29 Mayıs 2009
  8. merhaba umarim yardimci olabilirsin... bana isletme bölümü 1.sinif yaz dönemi staj defteri lazim...simdiden tsk...
    31 Mayıs 2009
  9. slm arkadaşlar bankada staj yapıyorum defter ile ilgili genel bilgiler istiyorum lütfen...
    15 Haziran 2009
  10. ya kardeş sen herşeye yadım ediyorn bir de benimkine baksan elektrik elektronik mühendisliği staj defteri ar mı sende ya bana mail le atarsan daha iii olur tatlihalil gerisi işte bildiğin gibi hotmail yani....ok ...şimdiden teşekkürler
    17 Haziran 2009
  11. ya bana konfeksıyonn staj dosyası lazım bı tane buldum ama 10 sayfa ama ben 40 iş günü için gereken staj dosyası lazımm..yardımcı olursanız sewınırımmmm...
    27 Haziran 2009
  12. arkadaşlar bana çok acil tekstil staj defteri örneği lazım :uzgun:yardım ederseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler..
    9 Temmuz 2009
  13. ya bana turizm seyahatle ilgili staj raporu lazım acil bulmam lazım ama nereye yazcagımı bilmedigim için buraya yazdım yardımcı olursanz cok sevinirim yoksa mezun olamıycam...
    16 Temmuz 2009
  14. gümrük işletme staj dosyası olan yardımcı olabilir mi =)
    28 Temmuz 2009
  15. b.sayar programcılığı 2 yıllık 40 iş günü staj dosyasına ihtiyacım var elinizde varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    28 Temmuz 2009
  16. arkadaşlar banada pazarlama staj dosyası örneği lazım çok acil.şimdiden teşkkürler
    28 Temmuz 2009
  17. arkadasım lütfen acilen dış ticaret staj defteri lazım salı günü göndermem gerekiyo ve hiç bi bilgiye sahip değilim genel bi taslak olsada yeterli bişeler yaparım ama lütfen nick yardım et dış ticaret bölümü öğrencisiyim ve staj dosyasını teslim etmeliyim acil yardımına ihtiyacım var
    9 Ağustos 2009
  18. 40 günlük satın alma bölümü sataj örneği bulamıyorum
    11 Ağustos 2009
  19. slm arkadaşlar elinde muhasebe staj defteri örneği olan var mı?:uzgun2:
    15 Ağustos 2009
  20. arkadaşım bana dış ticaret muhasebesi 30 günlük satj raporu hazırlamak için örnek bir rapor lazım.
    22 Ağustos 2009
soru sor

Ödev İstekleri