Ödev İstekleri

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, Nick üyesi tarafından 11 Nisan 2007 tarihinde yazılmıştır.

1. slm
    (((yükseklikle basıncın değişimini veren laplace barometre basıncının ispatı ve formulize edilişi )))
    ya bu ödevi prof vize yerine geçirecek türkçe bi kaynakta bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
    17 Kasım 2008
  2. arkadaşlar bana bir şirket veya işletmenin müşteri ilişkileri yönetimi ile ilgili neler yaptıkları hakkında bir yazı veya bilgilendirme lazım..şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
    18 Kasım 2008
  3. arkadaşlar fiberoptik konusunda ingilizce bilgiye ve slayta ihtiyacım var...yardımcı olursanız sevinirim..
    24 Kasım 2008
  4. arkadaslar 11.sınıf geometri sayfa 16,17 yapan varsa yardımcı olursanız sevinirim.acillll.
    25 Kasım 2008
  5. kardeş bana eski mısır dönemi konulu ödevim var ama resimleri cok olması lazımmıs:(
    30 Kasım 2008
  6. merhaba ben fizikte fiziksel büyüklükleri araştırıyorum bana yardımcı olurmusunuz
    5 Aralık 2008
  7. slm,
    bana c++ proramlama örnekleri lazım.
    çok önemli.şimdiden tşk
    21 Aralık 2008
  8. slm arkadaşlar bana menkulleştirme ile ilgili bilgi verebilirmisin şimdiden teşekkürler
    23 Aralık 2008
  9. ısı geri kazanım sistemleri yardımcı olursan sevınırım
    23 Aralık 2008
  10. ya arkadaşlar flash 5 programı ile bir program hazırlamam lazım da bana yardım edebilecek biri varsa lütfen yardım etsin
    27 Aralık 2008
  11. konu okul öncesi veyahut ilköğretim düzeyindeki öğrencilere herhangi bir dersin konusunu flash kullanarak animasyon şeklinde anlatabilmek
    27 Aralık 2008
  12. İş-Güc-Enerji konusunu yazabilirmisiniz.? Yiyenim istiyorda ben baktım bulamadım lise1 olarak istiyorm.Baktım 1-2 tane buldum ama lise1 den biraz daha zordu.
    29 Aralık 2008
  13. Selam arkadaşlar Sanayi Toplumları hakkında en az 3 sayfa olacak şekilde ödev hazırlamam gerekiyor,yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    31 Aralık 2008
  14. Kimse yardım edemeyecek mi arkadaşlar ?
    2 Ocak 2009
  15. s.a kardes bana anakart montajının resimli anlatımı lazım bi yardımcı olursanız çok sevincem :uzgun:
    5 Ocak 2009
  16. slm... agalar ben pc bölümündeyim bana pc staj dosyası lazımm .. yanii sistem kurulunu,fan ,işlemci söküp takmayı anlatann yazılar lazımm 10 tane. bana yardımcı olursanız sevinirimm...
    8 Ocak 2009
  17. sa. arkadaşlar.türkiyedeki doğal kaynakların ülke ekonomisine katkısı ödevim var.nerden bulabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.
    23 Ocak 2009
  18. Merhaba ben 1980-1990 yılları arasında öss'de cıkmış uzay,dogru,nokta geometri sorularını arıyorum.. yardımcı olursanız cok sevinirim..!!!
    2 Şubat 2009
  19. benim ödevim konya çimento hisse senedinin haftalık değer artış azalışı artıyorsa nedeni azalıyorsa nedeni nedir.. yardım ederseniz sevinirm şimdiden teşekürler...
    17 Şubat 2009
  20. selam bana 2.derece fonksiyonlar ve grafikleri ile ilgili ödev verebilecek var mı?
    22 Şubat 2009
soru sor

Ödev İstekleri