Ödev İstekleri

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, Nick üyesi tarafından 11 Nisan 2007 tarihinde yazılmıştır.

1. geometri çözümlü soruları çokk acillll :SSSS:uzgun:
    3 Mayıs 2010
  2. Totemizm, Ruhçuluk, Şamanizm,Budizm, Maniyerizm, Yahudilik, Hristiyanlık ve Müslümanlık'ta Ahiret ( Ölümden Sonra Yaşam ) inancı hakkında; herhangibiri hakkında yazı, kitap ismi veya bir kaynak ögsterebilirseniz yardımcı olursunuz. Verilen yazılar da kaynakça bulunabilirse iyi olur. Teşekkürler.
    4 Mayıs 2010
  3. bana belediyenin para giriş çıkışı olan herhangi bir departmanında yapılmış staj dosyası örneği lazım.işletme yönetimi öğrencisiyim.staj dosyam bomboş.belediyede yapacağim stajımnı.ne yazacağım staj defterine?40 gün.yardımcı olursanız çok sevinirim.
    27 Haziran 2010
  4. Merhaba Arkadaşlar Bana Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümüyle alakalı 40 iş günü yapılmış staj defteri örneği lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    30 Temmuz 2010
  5. bilgisayar staj dosyası 30 günlük
    acil
    7 Ağustos 2010
  6. örnek doldurulmuş muhasebe staj defteri lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşklr...
    16 Eylül 2010
  7. banada 8. sınıf matematik çalışma kitabı sonuçları lazım lütfenn acilll cumartesiye veya pazartesiye kadar cevaplarsan sevinirim:yuppi::agla:[kahretsin]:alala:

[kahretsin]lütfen yahha acill not alcamm benim için çoq önemlii!!!:agla:
    1 Ekim 2010
  8. Çok güzel bir konuymuş :) :bravo: :tamam:
    3 Ekim 2010
  9. ÖDEV KONUSU: Teknoloji alanındaki yatırımların ülkelerin gelişim ve refah düzeylerinin artmasındaki rolü

Küreselleşmenin gün geçtikçe etkilerini daha fazla hissettirdiği, ticari sınırların bu gelişim sonunda gün geçtikçe varlığını yitirdiği dünyamızda rekabet artık küçük olsun, büyük olsun bütün işletmeler açısından uluslar arası bir nitelik arzetmektedir. İşletmelerin rekabet edebilirliğinde de yetişmiş insangücü yanında kullanılan, yararlanılan teknolojinin düzeyi de büyük ölçüde o girişimin evrensel bir piyasada başarı ve sürdürülebilirliğini etkileyen önemli bir etken olmakta, bu durum hangi boyutta olursa olsun onların ileri teknolojiler kullanımını kaçınılmaz bir biçimde gerekli kılmaktadır. Dolayısıyla günümüz işletmeleri mevcut kaynaklarının, fonlarının kayda değer bir bölümünü sistemlerinde gelişmiş teknolojilere yer vermek amacıyla kullanmak durumundadırlar.

18 Ekim 2010
  10. ya ben bütün matemetik 8. sınıf çalışma kitabı cevaplarını istiyorum ama aciil lütfeen......:uzgun::uzgun:
    19 Ekim 2010
  11. dil anlatım yeni basım 12.sınıf kitabının cevapları
    19 Ekim 2010
  12. bna sunu arasTırın turk tarih ve turk diL kurumu krdesim icn:D
    23 Ekim 2010
  13. trigonometri konusu ve çözümlü örnekleri???
    2 Ocak 2011
  14. ben 10. sınıfa gidiyorum.
    matematik hocası dönem ödevi olarak basit eşitsizlikler ve sıralama konusunu verdi bide konuyla ilgili 50 adet soru yazılıp çözülecek+2000-2010 arası (öss,kpssvs) çıkmış sorular yapılacak dedi
    yardımcı olursan sevinirim:)
    6 Ocak 2011
  15. Fen Bilgisi 8. Sınıf Maddenin Özellikleri İyon- Katyon Anyon - Sunum Veya Bilgi ??
    13 Ocak 2011
  16. Süreksiz integral geniş konu anlatımı ve çözümlü 50 kadar soru lazım...
    Yıllık ödevim.Yardımcı olursanız sevınırız. ;)
    29 Ocak 2011
  17. kişinin ilgi ve isteklerini belirleme
    14 Mart 2011
  18. okul başlasın hele:D sen gör beni :tamam::bravo::bravo::muha:
    16 Eylül 2011
  19. :muha: bide beni görün :muha: :tamam:
    16 Eylül 2011
  20. ödevleri 1 gün kala yaparım benim huyum :hehehe::hehehe::hehehe:
    29 Eylül 2011
soru sor

Ödev İstekleri