Odasında dinleme cihazı bulundu

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 16 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Odasında dinleme cihazı bulundu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Muğla İl Başkanı Harun Akın'ın parti binasındaki odasında dinleme düzeneği yerleştirildiği ortaya çıktı.

  Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe'deki BBP Muğla İl Başkanlığı binasında, dün saat 21.00 sıralarında, temizlik yapan Alperen Ocakları üyesi gençler, İl Başkanı Harun Akın'ın makam odasındaki kitaplığı silerken, bir düzenek bulduğu belirtildi. Telefon ile kendisine ulaşan gençler ile Kötekli Mahallesi'nde bir kafeteryada buluşan Akın, cihazda inceleme yaptıktan sonra konuyu polise bildirdi. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube, Terörle Mücadele Şubesi ve Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin gerekli incelemeyi yapması için bulunan düzeneğe el konuldu. İl Emniyet Müdürlüğü'ne şikayetçi olan BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın, "Hiç kimseyle bir sıkıntım yok. Odamda dinleme cihazı bulunduğunu öğrendiğim zaman büyük bir şaşkınlık yaşadım. Polis ekipleri gereken neyse yapılacağını söyledi. En kısa sürede sorumluların bulanacağına inanıyorum. Kimseden bir çekincem yok. Bir sıkıntısı olan varsa gelip benimle konuşabilir" dedi. Polis, bulunan düzenekle ilgili incelemelerini sürdürüyor.
  16 Mart 2016
  #1
 2. Odasında dinleme cihazı bulundu Cevapları

soru sor

Odasında dinleme cihazı bulundu