O çatışmanın yeni görüntüleri ortaya çıktı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. O çatışmanın yeni görüntüleri ortaya çıktı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Beyoğlu’nda geçtiğimiz günlerde bir restoranda yaşanan ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı çatışmanın yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde iki kişinin silahlarını birbirlerine doğrultup ateş ettikleri görülüyor.

  Sütlüce’de geçtiğimiz Perşembe akşamı bir restoranda yaşanan ve Kemal Tozar isimli iş adamının hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan silahlı kavganın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde kavganın taraflarından Bülent Ü. ve kayınpederi Turan K.’in hesabı ödeyip mekandan çıkıyor. Bülent Ü.'nün yaklaşık beş dakika sonra tekrar masaya gelip, Kemal Tozar ile tartışıyor. Kısa süre sonra silahlar ateşleniyor. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Tozar ise yere yığılıyor. Bu sırada ayağından yaralanan Bülent Ü. yerde sürünerek ateş etmeye devam ediyor. Bülent Ü. yanındakiler tarafından sürüklenerek dışarıya çıkarılıyor. Öte yandan ağır yaralanan Kemal Tozar ise restoranda çalışanlar tarafından yaklaşık 10 dakika sonra kapı önüne taşınıyor.

  GÖRGÜ TANIĞI O ANLARI ANLATTI…
  Yaşananların olduğu sırada masada oturduğunu belirten görgü tanığı Umur F. olayı anlattı. Turan K. ve olaya karışan Bülent Ü. ile yemek yemeye gittiklerini belirten Umur F. "Turan K. , görüşüp, yemek yiyelim diye Kemal Tozar'ı aradığını söyledi. Arkadaşız diyerek ısrarla Kemal Tozar'ı aradı. Kemal Tozar ve arkadaşı geldi. Oturdular, sohbet, muhabbet ettiler. Bu arada Bülent Ü., Kemal Tozar'a ‘Kağıthane benden sorulur. Ben İstanbul’da kabadayıyım. Şöyle yaparım, böyle yaparım. Yarın sabah Kağıthane’de herkes beni konuşur’ şeklinde konuştu. Kemal Tozar sakin bir şekilde; ‘Bak kardeşim yaptığınız ayıptır’ diye cevap verdi. Ondan sonra Bülent tekrar hakaret ve tahrik edici laflar söyledi. Hesabı ödediler, dışarıya çıktılar. Tam kalkacağımız esnada dışarıdan tanımadığım şahıslar içeriye girip çıktı. Bülent tekrar yanımıza geldi, küfürler etmeye başladı. ‘bu hesabı gördük, sıra diğer hesapta’ diyerek Kemal Tozar’a ateş etti. Kemal en son çaresiz kalınca ateş etti" diye konuştu.
  13 Mart 2016
  #1
 2. O çatışmanın yeni görüntüleri ortaya çıktı Cevapları

soru sor

O çatışmanın yeni görüntüleri ortaya çıktı