Nvidia, Vista için ekran kartı sürücülerini çıkardı

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, breakerturk üyesi tarafından 15 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Nvidia, Vista için ekran kartı sürücülerini çıkardı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Nvidia, Windows Vista için WHQL sertifikalı ekran kartı sürücülerini duyuran ilk grafik kartı üreticisi oldu. 96.85 Forceware sürücüleri 17 Ekim’den itibaren Nvidia’nın sitesinde yayınlanmaya başlandı. Şirket; sürücülerin 32 / 64 bitlik Windows Vista’yı desteklemesinin yanı sıra, 2002 yılından beri üretilen tüm grafik işlemcilerle de uyumlu olduğunu belirtti. (Bu, GeForce Fx5100’den şu anki GeForce 7950 GX2 ‘ye kadar olan grafik işlemciler anlamına geliyor)
  Bunun yanında WHQL sertifikalı yeni sürücüler, DPPE parlaklık kontrolü ve çoklu ekran kiplerinin beta sürümlerine destek veriyor.

  ATI’nin de Radeon ekran kartları için Vista sürücüleri bulunuyor -ve en azından bildiğimize göre WHQL sertifikalı olarak 26 Eylül’de duyurulmuştu-. Nvidia, duyuruda geç kalmış ve bu tarz bir sürücüyü sadece 2. olarak duyurmuş olabilir.
  15 Aralık 2007
  #1
 2. Nvidia, Vista için ekran kartı sürücülerini çıkardı Cevapları

soru sor

Nvidia, Vista için ekran kartı sürücülerini çıkardı