Nokia E6-00: Objektiflere Yakalandı

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 19 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Nokia E6-00: Objektiflere Yakalandı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Symbian^3 işletim sistemini içeren akıllı cep telefonu modelleriyle birlikte pazara sıkı sıkı tutunmak için savaşan Nokia firmasının iş cep telefonu serisi olan E serisinin altına konumlandırdığı yeni QWERTY klavyeli üyesi E6-00’a ait olan bir görsel bugün objektiflere yakalandı. Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde lansmanının gerçekleştirmesini beklediğimiz ancak gerçekleştirilmeyen modelle ilgili bazı teknik özelliklerin de açığa kavuştuğu söylenildi.[​IMG]
  Symbian^3 sisteminin en güncel versiyonunu içerecek olan mobil cihaz, 640 x 480 piksel çözünürlüğünde bir dokunmatik ekranla birlikte gelirken hızlı mobil internet içinse HSPA alt yapısına destek sunacak. 8.0 Megapiksel çözünürlüğündeki CMOS sensörlü kamerasıyla birlikte profesyonel görüntü oluşumuna imkan sunacak olan mobil cihaz, loş ortamlarda çekim kalitesini arttırmak içinsen LED flaş donanımını da içeriyor.
  19 Mart 2011
  #1
 2. Nokia E6-00: Objektiflere Yakalandı Cevapları

soru sor

Nokia E6-00: Objektiflere Yakalandı