Netimdeki Enstantaneler

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, Iceland üyesi tarafından 27 Mayıs 2011 tarihinde yazılmıştır.

1. Aslında hepimiz düşünüyoruz bu soruyu :p
    31 Mayıs 2011
  2. Haydi cevapları alayım o zaman. :muha:
    31 Mayıs 2011
  3. Rec0

Rec0 Yönetici

TeşekkürLer.

:muha::muha::muha::muahaha:
    31 Mayıs 2011
  4. [​IMG]

İLAÇ GİBİ !! :D
    31 Mayıs 2011
  5. Eveeet.. Bugün size bomba resimlerle geliyorum :) Ama bu emeklerimi karşılıksız bırakmayın :D Neyse resimlerimiz 3 Haziran Cuma akşamı Belçika-Türkiye maçı ile ilgili :) Daha doğrusu Fellaini ile ilgili :D Belçika-Türkiye maçı için yapılan güzel bi okadarda ilginç yorumları sizlere sunuyorum :)

NOT: Fellaini'yi tanımayanlar için neden bukadar nefret ettiğimizi hatırlatayım. Fellaini; Maç boyunca Millilerimize sert fauller yaptı, Arda'yı çok sert bir hareketle sakatladı (Hala sakatlıktan kurtulamadı bunun yüzünden), maç boyunca kavga çıkarmak için elinden geleni yaptı. O gün o maçı izleyenler o adamın nekadar pislik birisi olduğunu anladı.

Burada ise maçın yorumuna sadece bir resim koyan arkadaş; Son noktayı koymuşa benziyor :hehehe:

Bu üyede üstteki Fellaini'den bahsediyor :D Altı çizili noktaya dikkat :D

Burada da tamda bana tercuman olmuş bir yorum :D

İlginç fakat doğru bir benzetme daha :D

Yorumsuz :D

Arkadaş en son noktayı koyuyor :D Bakalım galibiyet dışında hangi olay mutlu ediyormuş :D
    NOT: Alltaki kısmı sakıncalı gördüğüm için sansürledim :)

Evet arkadaşlar. Bugünlük benden bukadar :) Yrumlarınızı bekliyorum epey uğraşıyorum bu konu yürüsün diye :D
    31 Mayıs 2011
  6. Dev arşiv :D Güldüm uzun bir süre ahah :D
    31 Mayıs 2011
  7. Ahaha. İşte buna Enstantane derim ben. :D
    1 Haziran 2011
  8. Beğenmenize sevindim :D En geç yarın (bu akşamda olabilir) devamı olacak :D
    1 Haziran 2011
  9. Bekliyorum.. :D
    1 Haziran 2011
  10. Evet arkadaşlar :) Dünki Fellaini'ye olan tepki resimlerinden sonra şimdide 2. Fellaini tepkileri resimlerine geçiyoruz :) Burda, dünden farklı olan; farklı bir site ve farklı bir konu. Konumuzun adı; Fellaini; "Ardayı Bilerek Sakatladım"... Fazla bekletmeden resimlere geçiyoruz;)

-------------------------------------------------

Burada arkadaş tam benim düşüncelerime tercuman olmuş :) İlginç bir yöntem fakat Fellaini'ye az bile...

İyiki sansürlemiş yoksa burada yayımlayamazdım :hehehe: Bu arada cümle tam oturmuş :D

Bu arkadaşda intikamımızı nasıl alacağımız konusunda güzel bir fikir veriyor :D Umarım Cuma günü Servet ve Emre bu fikri uygularlar :D

Burdaki arkadaşta sadece Servet'ten ilginç bir tekme istiyor :D İnşallah, nediyelim :D

Buraya kaç kelime uyar acaba :D

İlginç bir beddua :D

Vahşi gibi ama tam yapılacak bir adam :D

Evet arkadaşlar; Bugünlükte "Netimdeki Enstantane" bukadar ;) Hadi sizlerin netinde hiç "enstantane" olmuyor mu :D Bununla beraber Fellaini serisine son veriyorum. Birdaha ki enstantanelerimin konusu farklı olacaktır.. Hepinize iyi günler, iyi forumlar ;)

1 Haziran 2011
  11. [​IMG]
    2 Haziran 2011
  12. [​IMG]

Oha... asdfgh.
    2 Haziran 2011
  13. Ne faresi anlamadım. :D
    2 Haziran 2011
  14. Bir odada 25 fare olur ortalama. Ama 358 fare... :D
    2 Haziran 2011
  15. Aaa. Benim okadar uğraştığım resimlerime bir teşekkür edip yorum atan yok. Okadar uğraşmaya gerek yokmuş ozaman. :uzgun:
    2 Haziran 2011
  16. Süper :D Güzel Konu :D :muha:
    2 Haziran 2011
  17. Deme öyle, deme öyle. :(
    3 Haziran 2011
  18. Ne ağlaması yok artık. Sadece yaptıklarımın karşılığında en azından bir yorum yeterdi. Benim kadar konuya resim ekleyen var mı ? Bende zaten kimse beğenmediği için üzülüyorum. Beğenen olmamış ki yorum atan da olmamış.
    3 Haziran 2011
  19. Kardeşim üzüldüğün şeye bak. Bizim düşünmemiz yeter senin fotoğrafların hakkında. :muha:

-----------------------

3 Haziran 2011
  20. [​IMG]

Dandik Google ... :hehe: :hehe:
    13 Haziran 2011
soru sor

Netimdeki Enstantaneler