Ne seninle nede sensiz!

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, mért21 üyesi tarafından 15 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. Ne seninle nede sensiz! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ne seninle nede sensiz!

  Bu sezon 3. kez takımının başında maça çıkamayacak olan Feldkamp'ın, durumunu FANATİK'in usta yazarları masaya yatırdı.
  15.3.2008

  Bülent Ünder göreve
  Bu sezonun Kalli ile nasıl biteceğini bizlerden çok Galatasaray’ın mümtaz yöneticileri merak etmekte... Ve galiba cevabını da verememekte... Doğru ve geleceğe dönük planlama yapılmaz. Popülizm peşinde koşulup, nostaljiye yaslanılırsa olacağı bu... Galatasaray’ın mükemmel kadrosunu darmadağın eden Kalli, bilinçsiz transferlerle milyonlarca doları ziyan ederken, her Almanya seyahati sonrası hastalanarak (!) en kritik dönemi de telef etmektedir. ‘Başarılı’ denilen futbol şubesi yanlışta ısrarını sürdürmekte ve Sarı-Kırmızılılar ne olacağı bilinmez bir sürece uygun adım gitmekte. Kurtuluş; Bülent Ünder’e derhal görev verilmesi ve Kalli zihniyetinin pasifize edilmesindedir.
  Oğuz DİZER

  Yarı yolda bırakmaz
  Resmi açıklamalar Kalli’nin ciddi bir sorunu olmadığı yönünde. Ancak bazı resmi beyanların gerçeklerin üzerini örtmek için yapıldığını bilmeyen yoktur. Ve ülkemizde sık sık yaşanan bir durumdur. Bu nedenle Kalli’nin dönüp dönmeyeceği muamma. Hastalığının, Galatasaray’ın muhtemel başkanı Adnan Polat’ın önümüzdeki sezon Kalli’yle yola devam etmeyeceği, Alman teknik adamı alt yapının başına getireceği yolunda çıkan haberlerle aynı döneme denk gelmesi de manidardır. Eğer hastalığı gerçekten ciddi değilse Kalli’nin mutlaka döneceğini düşünüyorum. Zira, Galatasaray hala şampiyonluğun ve kupanın en büyük adaylarından biridir. Müthiş bir iş disiplinine sahip olan Kalli, bu durumda takımını asla yarı yolda bırakmaz.
  Hamit TURHAN

  Dönmemesi en iyisi
  Devasa bir endüstri haline geldikten sonra futbol her açıdan acımasızlaştı. Kazanma yolunda her yol mubah sayılır oldu. Böyle bir ortamda Kalli’nin takımı en kritik maçlarda yalnız bırakması affedilemez. İsterse döner ve bunu da kimse engelleyemez. Dileğim, turp gibi uzun yıllar yaşaması ama, dönmemesi yönünde. Böylesi en hayırlısı olur. Çünkü, geldiği günden bu yana hakkında bu yönde yapılan spekülasyonlar hem yönetimi, hem de kendisini hayli yıprattı. En önemlisi de, sempatisini yitirdi. Yönetim ve kadro yönünden huzur kırıntısı arayan Galatasaray’ın, Kalli’siz günlere ihtiyacı var gibi gözüküyor! Alt yapıdan sevilen bir hocayla yola devam edilebilir pekala.
  Ayhan YILMAZ

  Sezonu bitirir ama...
  Öncelikle şunu hemen söylemeliyim ki, bu sezonun Karl Heinz Feldkamp’la bitip bitmeyeceği şüpheli. Başkan adayı Adnan Polat, sezonu Kalli ile bitirmek istiyor, ama 74 yaşındaki tecrübeli hoca bitirebilecek mi? Bu sezon ikinci kez sağlık sorunları nedeniyle takımını yalnız bırakmak zorunda kalan Alman teknik adam, eğer doktorları izin verirse mutlaka geri dönecektir, bundan şüphem yok. Ancak Sarı-Kırmızılı kulübün, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama dışında Feldkamp’ın durumuyla ilgili net bir bilgisi yok hiç kimsenin. Bence, Kalli bu sezonu takımın başında bitirecek, ama sezon sonunda Galatasaray’da kalsa bile sahada olmayacak. Görünen tablo bu...
  15 Mart 2008
  #1
 2. Ne seninle nede sensiz! Cevapları

soru sor

Ne seninle nede sensiz!